انتشار فیلم در اینستاگرام

ویدیو جزء لاینفک اینستاگرام است. اگرچه ممکن است فیلم ها به اندازه تصاویر محبوب نباشند، اما نسبت به عکس ها نظرات بیشتری ایجاد می کنند. اگر تازه، کار را شروع کرده اید و می خواهید بدانید که چگونه ویدیویی را در اینستاگرام ارسال کنید، این دستورالعمله گام به گام ما است.

چگونه می توانم یک ویدئو را در اینستاگرام ارسال کنم؟

برای بارگذاری یک ویدیو یا ضبط ویدیوی جدید، ابتدا در انتهای صفحه ضربه بزنید:

 • برای بارگذاری یک ویدیو از کتابخانه تلفن خود، بر روی کتابخانه (iPhone) یا گالری (Android) در پایین صفحه ضربه بزنید و ویدیویی را که می خواهید به اشتراک بگذارید انتخاب کنید.
 • برای ضبط یک فیلم، روی ویدیو در پایین صفحه ضربه بزنید. برای شروع ضبط ضربه بزنید و نگه دارید و انگشت خود را بلند کنید تا متوقف شود.
 • می توانید برای ضبط چندین کلیپ ویدیویی بر روی آن ضربه بزنید و نگه دارید و برای جابجایی بین دوربین ها ضربه بزنید.
 • به خاطر داشته باشید که حداکثر طول فیلم 60 ثانیه است. پس از ضبط یا آپلود یک ویدیو، می توانید قبل از اشتراک، یک فیلتر، عنوان و موقعیت مکانی خود اضافه کنید.

توجه: شما نمی توانید فیلم ها را از رایانه رومیزی بگیرید یا آپلود کنید.

 

چند ثانیه ویدیو می توانم در اینستاگرام ضبط کنم؟

طول فیلم شما می تواند 3 تا 60 ثانیه باشد.البته اکنون این مدت افزایش یافته است که به صورت آجی تی وی است.

 

خرید انواع فالوور اینستاگرام در فالولند

فالوور اینستاگرام

پنل فالوور

فالوور ایرانی

فالوور ارزان

 

چگونه می توانم ویدیو را با چند کلیپ ضبط کنم؟

 • در انتهای صفحه ضربه بزنید، و سپس بر روی فیلم ضربه بزنید.
 • برای شروع ضبط ضربه بزنید و نگه دارید.
 • برای گرفتن چندین کلیپ برای فیلم خود، انگشت خود را بلند کنید تا مکث شود. وقتی آماده ضبط کلیپ بعدی خود هستید، روی دکمه ضبط  دوباره ضربه بزنید و نگه دارید.
 • برای حذف کلیپ قبلی در فیلم خود، روی تأیید و حذف ضربه بزنید.

 

چگونه می توانم ویدئویی را با کلیپ های متعدد در اینستاگرام بارگذاری کنم؟

این ویژگی در حال حاضر فقط در iOS موجود است.

 • می توانید یک ویدیو را با کلیپ های متعدد از کتابخانه تلفن خود بارگذاری کنید. برای بارگذاری یک ویدیو با کلیپ های متعدد:
 • بر روی کتابخانه ضربه بزنید و فیلم (های) مورد نظر برای آپلود را انتخاب کنید، سپس روی Next ضربه بزنید.
 • روی دکمه ضربه بزنید، سپس به ضربه بزنید.
 • کلیپ های ویدیویی دیگری را که می خواهید اضافه کنید انتخاب کنید، سپس روی انجام شد> بعدی را بزنید.
 • پس از پایان کار، روی اشتراک گذاری ضربه بزنید.

برای اصلاح آن و یا ترتیب مجدد کلیپ های ویدیویی، می توانید به هر ویدیو ضربه بزنید. به خاطر داشته باشید که می توانید قبل از اشتراک، فیلتر، عنوان و موقعیت مکانی خود را اضافه کنید. اگر ترجیح می دهید، می توانید یک ویدیو را با کلیپ های مختلف ضبط کنید. به خاطر داشته باشید که فیلم ها با کلیپ های متعدد به عنوان یک مربع نمایش داده می شوند و نمی توانند به صورت منظره یا تصویر بارگذاری شوند.

 

آیا می توانم ببینم چند بار ویدئویی در اینستاگرام مشاهده شده است؟

در زیر یک ویدئو، می توانید تعداد دفعات مشاهده شده را مشاهده کنید. تعداد مشاهده ویدیو برای هر کسی که می تواند پست را مشاهده کند قابل مشاهده است. توجه داشته باشید که نمی توانید تعداد بازدیدهای ویدیوهایی را که به عنوان بخشی از یک پست با آنها به اشتراک گذاشته اید با چندین عکس و فیلم مشاهده کنید. تعداد بازدیدهای ویدیویی شامل حلقه های ویدیو نیست و وقتی 3 ثانیه یا بیشتر تماشای یک ویدیو می شود، مشاهده می شود. به خاطر داشته باشید که تعداد بازدیدها فقط در فیلمهایی که بعد از 19 نوامبر 2015 بارگذاری شده اند نشان داده می شوند.

 

چگونه می توانم لایک ویدیو را در اینستاگرام ببینم؟

برای دیدن موارد لایک ویدیو، ابتدا بر روی تعداد مشاهده در زیر فیلم ضربه بزنید. از آنجا می توانید تعداد لایک های یک فیلم را ببینید و چه کسی آن را دوست دارد.

 

چرا نماهای ویدیویی در اینستاگرام نمایش داده نمی شوند؟

ممکن است مدتی طول بکشد تا نمایش ویدیو نشان داده شود. اگر نمایش ویدیو نشان داده نمی شود، بعداً دوباره بررسی کنید. توجه داشته باشید که اگر ویدیوی شما بخشی از یک پست با چندین عکس و فیلم است، نمی توانید تعداد بازدیدهای ویدیویی را ببینید. همچنین به خاطر داشته باشید که نماهای ویدیویی فقط نماهایی را در داخل برنامه اینستاگرام قرار می دهند و نه از مکان های دیگر مانند یک پست تعبیه شده یا از یک مرورگر. اگر حساب شما به صورت خصوصی تنظیم شده باشد، ممکن است تا زمانی که ویدیوی شما به تعداد مشخصی از بازدیدهای ویدیویی نرسد، تعداد مشاهده ویدیو را مشاهده نکنید. تعداد نمایش فیلم فقط در ویدیوهایی که بعد از 19 نوامبر 2015 اضافه شدند نمایش داده می شود.

Javad Yasemi
Javad Yasemi

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.