5 بروزرسانی اینستاگرام تاکنون

در حالی که فضای رسانه های اجتماعی همچنان در حال تکامل است و افراد به دنبال راه های جدیدی برای اتصال آنلاین هستند، اینستاگرام مشتاقانه جلوتر از این منحنی است. این به معنای خدمات جدید، الگوریتم های به روز شده و برخی از سردرگمی های جدی برای تأثیرگذاران و بازاریابانی است که می خواهند از رقابت پیشی بگیرند. به هر حال، اگر مطابق آخرین روندها نباشید، چگونه می توانید انتظار داشته باشید که از اینستاگرام بیشترین بهره را ببرید؟ در اینجا، قصد داریم برخی مواردی را که باید در مورد بزرگترین به روزرسانی های اینستاگرام  بدانیم.

آیا از دیدن صدها پنل فالوور که ساده کار نمی کنند خسته شده اید؟ خدمات اصلی ما را برای بهترین کیفیت و تحویل سریعتر در بازار، برای شبکه های اجتماعی بررسی کنید!

 

1- الگوریتم جدید اینستاگرام

در یک اعلامیه رسمی، IG گفت که آنها می خواهند الگوریتم “احساس طراوت بیشتری” ایجاد کنند که ظاهراً به معنای توجه بیشتر به پست های اولویت دار در فیدهای کاربر است. طبق اینستاگرام، این کانال اکنون ارزش پست را بر اساس سه عامل اصلی رتبه بندی می کند.
این بدان معناست که اگر می خواهید با آخرین الگوریتم در سطح بالایی قرار بگیرید، به محتوای مرتبط و به روز نیاز دارید، اما همچنین باید ارتباط قوی با مخاطبان هدف خود ایجاد کنید. در نهایت، ایده این بود که از افراد مورد توجه بیشتر، محتوای مورد نظر خود را به مردم ارائه دهند.
قبل از به روزرسانی، کاربران فقط حدود 50٪ از پست های دوست خود را مشاهده می کردند، در حالی که اکنون، 90٪ از متوسط ​​خبر از مطالب دوستان و خانواده تشکیل شده است.
با تحویل فوری خرید لایک اینستاگرام را انجام دهید. فالولند بهترین بسته های لایک اینستاگرام را در بازار ارائه می دهد.

 

2-داستانهای Instagram قابل خرید

یکی دیگر از به روزرسانی های جدید اینستاگرام که در ماه ژوئن به برنامه وارد شد، داستان های قابل خرید اینستاگرام بود. ویژگی جدید با اجازه دادن به کاربران نه تنها برای خریدهایشان الهام می گیرد، بلکه می تواند محصولات مورد نظر خود را از طریق برنامه خریداری کنند، فعالیت بیشتری را در تجربه اینستاگرام ایجاد می کند. با دیدن برچسب در Instagram Stories که کیف خرید روی آن است، می توانید روی آن ضربه بزنید تا جزئیات بیشتری درباره محصول مشاهده کنید.
در یک نظرسنجی، اینستاگرامرها اعلام کردند که آنها به طور کلی داستان ها را تماشا می کنند تا با مارک های مورد علاقه خود به روز باشند و محصولات مورد علاقه خود را بررسی کنند.
با افزودن برچسب های قابل خرید به داستان های شما، شرکت ها می توانند بلافاصله پتانسیل تبدیل خود را ارتقا دهند. در حال حاضر، تعداد معدودی از شرکت ها می توانند از داستان های قابل خرید استفاده کنند، اما اینستاگرام قصد دارد در آینده دسترسی بیشتری به آنها داشته باشد.

 

3-IGTV

IGTV پاسخ اینستاگرام به محتوای ویدیویی با فرم طولانی است. اینستاگرام پس از برخورداری از علامت میلیارد کاربر، تصمیم گرفت استراتژی ویدئویی خود را با یک برنامه مستقل که مخصوص ایجاد و به اشتراک گذاری فیلم های عمودی است، به سطح بعدی برساند. بر خلاف Instagram Stories که فقط از داستان های کوتاه 15 ثانیه ای پشتیبانی می کند، فیلم های IGTV می توانند تا یک ساعت طول بکشند.
علاوه بر این، پست های IGTV نیز تا زمانی که دوست دارید باقی می مانند، این بدان معناست که دیگر نگران جذب حداکثر مخاطب در طی یک روز نیستید.
IGTV در حال حاضر به عنوان بالقوه بزرگترین به روزرسانی اینستاگرام در سال 2018 موج می زند و به شرکت ها و اینفلوئنسرها روش های جدید و بهبود یافته ای برای جذب پیروان خود از طریق قدرت فیلم می دهد. درمورد بارگذاری فیلم ها در IGTV  بیشتر بدانید.

 

4- اشتراک گذاری پست های Feed در Stories

رشد یک کاربر واقعی و ارگانیک در اینستاگرام کار سختی است. خوشبختانه ویژگی هایی مانند Instagram Stories می توانند در این امر کمک کنند. داستان ها راهی عالی برای برقراری ارتباط با مخاطبان هدف خود از طریق قطعه هایی از محتوای جذاب و سرگرم کننده به شما ارائه می دهند.
هر پستی که ایجاد می کنید به پست اصلی پیوند دارد و شامل نام کاربری اصلی پوستر است. این یک روش عالی برای مارک ها است که می توانند به راحتی توجه خود را به مطالب خود جلب کنند، آخرین پست های خود را تبلیغ کنند و موارد دیگر بدون اینکه نیازی به گرفتن عکس از صفحه به صورت دستی داشته باشند.

 

5-صفحه کاوش شده اینستاگرام به روز شده

اگر اخیراً برنامه اینستاگرام خود را به روز کرده باشید، احتمالاً متوجه تغییراتی در صفحه “کاوش” شده اید. بخش کاوش در اینستاگرام مدت هاست که برای بسیاری از افراد تأثیرگذار و بازاریاب مقدس محسوب می شود. این یک روش خارق العاده برای گسترش آگاهی از برند و ارتباط با طرفداران بالقوه جدید است. مشکل اینجاست که کشف نحوه هک کردن صفحه Explore می تواند یک کابوس باشد.
 لیستی از هشتگها نیز وجود دارد که به کاربران کمک می کند تا به پستهای مربوط به نیازهای خود بروند. با بیش از 200 میلیون نفر در روز از صفحه کاوش استفاده می شود، بهتر است بقیه سال 2018 را بفهمید که چگونه استراتژی هشتگ خود را متناسب با این طرح جدید تنظیم کنید. در مورد صفحه کاوش اینستاگرام بیشتر بدانید.

 

چگونه فالوور اینستاگرام بخریم؟

اگر تصمیم گرفته اید و می خواهید فالوورهای اینستاگرام را بخرید، می توانید خیلی ساده در فالولند این کار را انجام دهید.
تمام آنچه شما باید انجام دهید این است که 3 مرحله ساده را دنبال کنید:
  • جزئیات را وارد کنید – نام کاربری اینستاگرام خود را وارد کنید.
  • بسته را انتخاب کنید – بسته خرید فالوور اینستاگرام را انتخاب کنید یا تعداد فالوور اینستاگرام مورد نظر خود را وارد کنید.
  • تسویه حساب – پس از اتمام کل مراحل پرداخت، شروع به تسویه حساب کنید، کار تمام است.
Javad Yasemi
Javad Yasemi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.