چگونه اینستاگرام را بدون حساب [پروفایل ها، پست ها، داستان ها، دنبال کنندگان] مشاهده کنیم

با توجه به آخرین به روزرسانی اینستاگرام در سال 2021، ممکن است مشاهده پروفایل های عمومی اینستاگرام بدون ورود به سیستم غیرممکن باشد. وقتی می خواهید پروفایل ها، پست ها یا استوری های اینستاگرام را مشاهده کنید، اینستاگرام شما را به صفحه ورود به سیستم هدایت می کند و آن پنجره افتضاح قبلی را کاملا جایگزین می کند.

به عبارت دیگر، روش های مسدود کردن پنجره ورود به سیستم Instagram دیگر کار نمی کند، بنابراین شما به دنبال روش های جدید برای مشاهده Instagram بدون حساب هستید. شما به مکان درست آمده اید زیرا من به شما نشان خواهم داد که چگونه مشخصات عمومی، پست ها، استوری ها و دنبال کنندگان اینستاگرام را بدون ورود به سیستم در این مقاله مشاهده کنید.

داستان پس زمینه

به عنوان مثال قبل از به روزرسانی، هنگام جستجوی نمایه شخصی در Google، ممکن بود تعداد مشخصی از پست ها را در پروفایل های عمومی مشاهده کنید. برای مشاهده هرگونه محتوای اینستاگرام. اگر VPN را روشن کرده باشید، قبل از مشاهده مشخصات یا پست Instagram، اینستاگرام درخواست ورود به سیستم می کند.

از یک طرف، منطقی است که اینستاگرام از این طریق سیستم عامل خود را مسدود کند. فیس بوک همچنین محتوایی را که افراد می توانند با انجام ورود به سیستم مشاهده کنند ، بسیار محدود می کند. با رشد شبکه اجتماعی که به بیش از یک میلیارد نفر می رسد، تاکتیک هایی از این دست می توانند به افزایش این تعداد کمک کنند. علاوه بر این، مجبور کردن افراد به ورود به حساب کاربری خود می تواند یک استراتژی خوب برای سودآوری اینستاگرام از تبلیغات باشد.

توجه: اگر می خواهید اطلاعات مربوط به اینستاگرام دیگران را بدون ورود به سیستم بررسی کنید، صرف نظر از مشاهده پست های اینستاگرام، استوری ها، پروفایل ها، دنبال کنندگان و غیره، راهنمای زیر می تواند به شما کمک کند. به هر حال، اگر به دنبال ایده هایی برای رشد فالوورهای اینستاگرام خود با تجزیه و تحلیل حساب های اینستاگرام دیگران هستید، در اینجا یک برنامه رایگان فالوور وجود دارد که می تواند به شما کمک کند فوراً آن را بسازید. فقط یکبار امتحان کنید، به طور مداوم توسط اینستاگرام به شما اطلاع داده می شود که XXX حساب شما را دنبال می کند.

برخی از کاربران ممکن است بخواهند فالوورهای فوری دریافت کنند، در حالی که برخی ممکن است بخواهند فالوورهای خودکار را هر روز بگیرند. اگر شما از کسانی هستید که می خواهید پیروان خودکار رایگان به دست آورید، گالری پیروان گزینه ایده آل شماست.

نمایش مشخصات عمومی اینستاگرام بدون حساب

از آنجا که نمی توانید پروفایل های اینستاگرام را بدون ورود به سیستم اینستاگرام برای وب مشاهده کنید، می توانید از یک برنامه وب شخص ثالث استفاده کرده و پروفایل های عمومی اینستاگرام را بدون حساب جستجو و مشاهده کنید. در واقع، چند سرویس در دسترس است که استفاده از آنها کاملاً رایگان است.

من ImgInn را مثال می زنم تا به شما نشان دهم که چگونه کار می کند.

مرحله 1. مرورگر وب خود را در رایانه شخصی، Mac  ،iPhone یا دستگاه Android باز کنید. به وب سایت ImgInn بروید.

مرحله 2. نام پروفایل یا هشتگ Instagram را که می خواهید مشاهده کنید در کادر جستجو وارد کرده و Enter را فشار دهید.

مرحله 3. در صفحه بعد، تمام پروفایل های اینستاگرام مربوط به نامی را که جستجو کردید، مشاهده خواهید کرد. برای دیدن هشتگ های مربوطه می توانید روی هشتگ نیز کلیک کنید. فقط کافی است روی نمایه کلیک کنید تا تمام محتوای آن را مشاهده کنید.

مرحله 4. در صفحه پروفایل، دقیقاً مانند صفحه اصلی پروفایل اینستاگرام، می توانید تمام پست های منتشر شده توسط این کاربر را مشاهده کنید. همانطور که از تصویر می بینید، یک دکمه بارگیری نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد تمام عکس ها یا فیلمهای اینستاگرام را با یک کلیک روی رایانه خود بارگیری کنید. علاوه بر این، شما همچنین می توانید تمام استوری های اینستاگرام از جمله داستان های چند ماه پیش را مشاهده کنید.

با راحتی از طریق فالولند می توانید بهترین پنل فالوور ایرانی و خارجی را تهیه کنید.

بدون ورود به Instagram Stories را مشاهده کنید

برای استوری های اینستاگرام، می توانید از ابزار Online StoriesIg برای مشاهده هرگونه استوری بدون ورود به حساب اینستاگرام خود استفاده کنید. از وب سایت StoriesIG، شما فقط نام کاربری اینستاگرام را وارد کرده و تمام استوری های موجود را جستجو می کنید.

StoriesIg ظرف 24 ساعت تمام داستان های منتشر شده توسط این کاربران را برای شما به ارمغان می آورد. علاوه بر مشاهده استوری ها، می توانید بر روی دکمه بارگیری کلیک کنید تا استوری اینستاگرام اعم از فیلم یا عکس بارگیری شود.

نکات: همچنین می توانید برای مشاهده ناشناس داستانهای اینستاگرام از این روش استفاده کنید.

اگر می خواهید استوری های منقضی شده اینستاگرام را که بیش از 24 ساعت منتشر شده اند مشاهده کنید، می توانید از یک ابزار آنلاین رایگان دیگر، Instagram Stories Data استفاده کنید.

آیا می توانید مشخصات شخصی اینستاگرام را بدون حساب مشاهده کنید؟

نقض امنیت در اینستاگرام به همه امکان دسترسی به نشریات خصوصی در شبکه اجتماعی را می دهد. برای این کار کافی است که کاربر با دسترسی به محتوا دارای دانش اولیه معقول در مورد زبان برنامه نویسی HTML باشد، از یک مرورگر برای بررسی و بدست آوردن آدرس مستقیم تصویر یا فیلم – خوراک یا داستانها – استفاده کند. او می خواهد به دیگران توزیع کند.

یک نکته جالب این است که این روش همچنین برای تصاویر و داستان های ویدئویی که پس از 24 ساعت منقضی شده اند یا توسط کاربر ارسال کننده آنها حذف شده است، کار می کند. طبق BuzzFeed،  پس از دسترسی کاربر به آدرس مستقیم تصاویر و فیلم ها، برای چند روز همچنان می توان به محتوا دسترسی داشت.

اگر چیزی در مورد HTML نمی دانید، ابزارهای آنلاین وجود دارد که ادعا می کنند می توانند پروفایل های اینستاگرام خصوصی را بدون دنبال کردن مشاهده کنند، اما برای ادامه کار باید برخی از نظرسنجی ها را انجام دهید. برنامه های دستکاری شده ای نیز وجود دارد که می تواند به شما در مشاهده پروفایل های خصوصی اینستاگرام کمک کند، اما نمی توانید آن را از iOS App Store یا Google Play Store بارگیری کنید.

دنبال کنندگان اینستاگرام بدون حساب را ببینید

به طور معمول، برای دیدن دنبال کنندگان کسی، باید با حساب اینستاگرام خود به صورت آنلاین یا در برنامه وارد شوید و سپس از یکی از مواردی که می خواهید دنبال کنندگان را بررسی کنید بازدید کنید. خوب، چگونه می توان فالوورهای اینستاگرام را بدون حساب مشاهده کرد؟

برای مشاهده دنبال کنندگان اینستاگرام بدون حساب، می توانید از برخی ابزارهای شمارش اینستاگرام استفاده کنید. در بیشتر موارد، آنها رایگان هستند. در اینجا یکی از مواردی وجود دارد که شما را قادر می سازد بدون حساب کاربری در اینستاگرام جستجو کنید و همچنین فالورهای اینستاگرام را مشاهده کنید

مرحله 1. به این صفحه بروید و روی دکمه “دریافت رایگان پیروان” کلیک کنید.

مرحله 2. نام کاربری حساب اینستاگرام را که می خواهید مشاهده کنید وارد کنید و “بعدی” را کلیک کنید. سپس خواهید دید که این حساب چه تعداد دنبال کننده دارد، چه تعداد حساب دنبال می کند و چه تعداد پست منتشر کرده است.

نکته پاداش: بسیاری از دنبال کنندگان اینستاگرام را به صورت رایگان دریافت کنید

اگر دوست دارید اینستاگرام خود را دنبال کنید، باید این برنامه رایگان GetInsta را بررسی کنید، که یک روش ساده برای دستیابی به تدریج پیروان واقعی در Instagram فراهم می کند. هیچ ربات در این برنامه رایگان مجاز نیست.

GetInsta با میلیون ها کاربر واقعی اینستاگرام جامعه ای ایجاد می کند. هنگامی که با بارگیری برنامه به انجمن پیوستید، پاداش چند سکه ای دریافت خواهید کرد که می توانید از آنها برای انتشار دنبال کننده ها یا کارهای پسندیده استفاده کنید و افراد جامعه پست شما را پسندیده و نمایه شما را دنبال می کنند.

برای به دست آوردن سکه های بیشتر، می توانید پست های دیگران را نیز دنبال کنید یا آنها را دوست داشته باشید. به این ترتیب می توانید به راحتی 10k فالوور اینستاگرام را با سهولت رایگان دریافت کنید.

بسیار از اکانت ها به دنبال خرید فالوور با کیفیت و واقعی ایرانی ولی ارزان هستند که حتی ریزش هم نداشته باشد هستند.

بسته شدن

به این ترتیب می توانید Instagram را بدون حساب کاربری مشاهده کنید. برای اکثر قسمت ها، روش اول بهترین راه در دسترس برای مشاهده محتوای اینستاگرام بدون ورود به سیستم است. قبل از رفتن، ممکن است بخواهید یاد بگیرید که چگونه فالوورهای اینستاگرام را هک کنید و مانند یک جادو رشد می کند. الان نوبت تو است. دوست دارید کدام روش را ابتدا امتحان کنید؟

Javad Yasemi
Javad Yasemi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.