آیا مردم وقتی به اینستاگرام آنها نگاه می کنند می توانند ببینند؟

یکی از رایج ترین سالاتی که کاربران اینستاگرام می پرسند این است که “آیا مردم وقتی به اینستاگرام آنها نگاه می کنند می توانند ببینند؟”

ندانستن پاسخ این مسئله باعث می شود افرادی با تردید به جستجوی همسر بزرگ خود، دوستان قدیمی و دیگران بپردازند. آنها می ترسند که به شخصی که در حال جستجو است مطلع شود که “نام کاربری شما در اینجا” از طریق صفحه نمایه خود جستجو می کند.

برخی از برنامه های رسانه های اجتماعی مانند Tumblr (در خود وب سایت) و Twitter (با استفاده از برنامه های شخص ثالث) می توانند به شما بگویند که چه افرادی بیشتر از صفحه نمایه شما بازدید کرده اند. این بدان معنی است که اگر روزانه چند بار معصومیت خود را در مورد له کردن بررسی کنید، یا حتی اگر از مشخصات بزرگترین رقیب خود عبور کنید تا ببینید چه کاری انجام می دهد و می توانید از آن تقلید کنید، آنها می توانند بگویند. نام کاربری و تصویر شما نشان داده می شود.

آیا افراد می توانند تشخیص دهند که آیا تصاویر آنها را جستجو می کنید؟

با این حال، من یک خبر خوب برای شما دارم. در اینستاگرام ، ناشناس می مانید. مهم نیست که شما بیست بار در روز از یک صفحه نمایه بازدید می کنید، به کاربر اطلاع داده نمی شود. دوستان، اعضای خانواده، مشاغل شما – هیچ کس نمی داند که شما در نمایه آنها پیمایش می کنید و از هر تصویری که بارگذاری می کنید استفاده می کنید.

بعضی اوقات افرادی که “آنها را دنبال می کنید” در لیست “توصیه های دنبال شده” شما نشان داده می شوند، اما این فقط بر اساس فعالیت شما است، فعالیتی که فقط الگوریتم اینستاگرام می تواند تشخیص دهد. درست مثل این است که وقتی از یک وب سایت بازدید می کنید، می گویید سایت Target، و ناگهان تبلیغات Target را در اینستاگرام دریافت می کنید حتی اگر قبلاً آنها را نداشته باشید.

بنابراین، اگر آن کاربر را توصیه کردید ، فریاد نزنید. هیچ کس، به خصوص آنها، نمی دانند که شما در صفحه آنها ماندگار شده اید – نه وقتی این کار را می کنید و نه چند بار که این کار را انجام می دهید.

اما، این خیلی ساده نیست.

آیا افراد می توانند تشخیص دهند که آیا به فیلم های آنها نگاه می کنید؟

در حالی که کاربرانی که کمی آنها را دنبال می کنید از اینکه شما به تصاویر آنها نگاه می کنید، آگاه نیستند، آنها هنگام مشاهده فیلم های آنها می توانند ببینند. البته، به راحتی می توانید از این امر جلوگیری کنید تا به طور تصادفی خود را نشان ندهید. نه تنها برای شما، بلکه برای آنها نیز عجیب و شرم آور است ، اگر آنها بخواهند روزی لیست “بازدیدها” خود را بررسی کنند و شما را پیدا کنند.

بنابراین، راه حل چیست؟ از فیلم ها اجتناب کنید!

1. هنگامی که از صفحه نمایه آنها پیمایش می کنید، می توانید این کار را با دوبار بررسی قبل از کلیک روی یک پست خاص انجام دهید. وقتی یک پست ویدیویی است می توانید تشخیص دهید زیرا یک دوربین فیلمبرداری کوچک در گوشه بالا سمت راست قرار دارد.

2. خوشبختانه، مرکز اطلاعات اینستاگرام به اشتراک گذاشته است: “وقتی یک فیلم 3 ثانیه یا بیشتر تماشا می شود، یک نمایش شمارش می شود.” بنابراین، اگر تصادفاً در یک فیلم تصادف کنید، می توانید به سرعت به پایین پیمایش کنید، به این ترتیب دیدگاه شما شمرده نمی شود و فرد هرگز نمی فهمد که آنجا هستید.

3. سرانجام، شما می خواهید از نمایش خوراک مانند در صفحه نمایه جلوگیری کنید – مگر اینکه فیلم های گذشته را خیلی سریع پیمایش کنید. (اما آیا واقعاً ارزش خطر را دارد؟ به پیش فرض خود ادامه دهید!)

خرید پنل فالوور حداقل 500 میلیون تومان هزینه دارد! اگر نمایندگی پنل جذب فالوور را بگیرید می توانیم به شما تخفیف دهیم.

پست های چرخ فلک از این قاعده مستثنی هستند

خوشبختانه، شما مجبور نیستید از ارسال چرخ فلک با فیلم اجتناب کنید. می توانید بگویید که یک پست چرخ فلک وجود دارد زیرا در گوشه بالا سمت راست دو مربع وجود دارد.

لازم نیست از آنها اجتناب کنید زیرا حتی اگر به طور تصادفی در یک ویدیو پیمایش کنید – از آنجا که می توانید هم عکس و هم فیلم در آن به اشتراک بگذارید – اینستاگرام تعداد بازدیدها را برای آنها به اشتراک نمی گذارد. می توانید آن را تماشا کنید، و شخصی که آن را پست کرده هیچ تصوری از شما ندارد.

از دیدن داستان ها خودداری کنید

یک چیز دیگر وجود دارد که می خواهید از آن اجتناب کنید – تماشای داستان ها. معمولاً برای مشاهده تجزیه و تحلیل ها، مانند اینکه پیروان شما از کجا هستند و چند سال دارند، به یک صفحه نمایه کسب و کار نیاز دارید. اینستاگرام اما به همه این گزینه را داد تا ببینند چه کسی استوری های خود را مشاهده می کند.

با کلیک روی گزینه “دیده شده توسط” در گوشه پایین سمت چپ داستان خود می توانید افرادی را مشاهده کنید که داستان های شما را تماشا می کنند. در آنجا لیستی از بینندگان و سایر داده ها مانند نمایش ها، دنبال ها و پیمایش دریافت خواهید کرد.

فرقی نمی کند شخصی شما را دنبال کند یا نه، شما می توانید ببینید آیا آنها داستان شما را مشاهده کرده اند یا خیر. به همین دلیل است که می خواهید از مشاهده آنها خودداری کنید. مهم نیست چقدر وسوسه می شوید که آنها را در حال صحبت و حرکت، یا گرفتن عکس های اضافی ببینید، باید از آن اجتناب کنید، در غیر این صورت گرفتار خواهید شد.

Blast Up اظهار داشت، “در سال های آینده، اگر اینستاگرام تصمیم بگیرد به کاربران این امکان را بدهد که چه کسی نمایه خود را مشاهده کرده است، اقدامی عمیق خواهد بود. این ویژگی نحوه تعامل کاربران با برنامه و به طور بالقوه مدت زمانی را که برای آن صرف می کنند تغییر می دهد. ” امیدواریم که آنها این ویژگی را تغییر ندهند.

اگر هرگز این اتفاق می افتاد، من فکر می کنم مردم از بازدید از نمایه های افراد دریغ می کنند. آنها به اندازه کافی اعتماد به نفس نخواهند داشت تا بتوانند از پروفایل های دوست خود عبور کنند – حتی اگر “لکنت” نکنند و به سادگی به دنبال یک عکس قدیمی نباشند و نه.

یا اگر آنها به مردم اطلاع دهند، به عنوان مثال، چه کسانی بیشترین بازدید کننده را داشته اند و چه مدت را صرف این کار کرده اند، ما حتی برای کمترین احساس ناامنی حتی در پیگیری شخصی احساس می کنیم. بنابراین، امیدواریم که اینستاگرام این نوع اطلاعات را ناشناس نگه دارد، بنابراین اگر افراد متوجه شوند ما به صفحه نمایه آنها نگاه می کنیم بدون نگرانی می توانیم اینستاگرام خود را دور بزنیم. مردم از اینکه می توانند بدون نگرانی از گرفتار شدن یا خجالت کشیدن به تصویر نگاه کنند، لذت می برند.

بسیار از اکانت ها به دنبال خرید فالوور با کیفیت و واقعی ایرانی ولی ارزان هستند که حتی ریزش هم نداشته باشد هستند.

فقط یک هشدار …

یکی را بارها شنیده اید – هنگامی که به تصاویر قدیمی نگاه می کنید، اطمینان حاصل کنید که دو بار ضربه نمی زنید! هیچ کس احساس خوشحالی نمی کند که دوست داشته باشید عکس یک ساله یک سابق را دوست داشته باشید، به آنها اطلاع دهید و به آنها بگویید که شما همان شخص دزد سابق هستید.

با این حال، اکنون که می دانید شخصی که بی گناه دنبال آن هستید، نمی داند که او را دنبال می کنید مگر اینکه فیلم های وی را تماشا کرده و داستان های او را مشاهده کنید، پس می توانید بدون هیچ گونه مراقبت در جهان، پیش بروید و به تمام تصاویر او نگاه کنید. وقتی شک دارید که به هر طریقی اینستاگرام قانون ناشناس را نقض می کند وقتی صحبت از شما می شود، مطمئن باشید که این کار را نمی کنند.

Javad Yasemi
Javad Yasemi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.