آیا می توانید بگویید شخصی از استوری اینستاگرام یا عکس ناپدید شده شما عکس می گیرد؟

هنگامی که Snapchat برای اولین بار در صحنه حاضر شد، افراد زیادی از احتمال ارسال عکس برای افرادی که با آنها صحبت می کردند بدون ترس از نجات آنها بسیار خوشحال بودند. سپس عکسهای صفحه شروع به اتفاق می کنند. سپس اسنپ چت نوتیفیکیشن را اجرا کرد که به افراد اجازه می داد از زمان اسکرین شات پیام هایشان مطلع شوند و طولی نکشید که سایر برنامه های رسانه های اجتماعی عملکردهای مشابهی را ارائه دادند. بنابراین آیا هنگام نمایش یک داستان یا عکس در حال ناپدید شدن، فرد اینستاگرام به شما اطلاع می دهد؟

نه، اینستاگرام هنگام استوری گرفتن از یک استوری، به کاربران اطلاع نمی دهد.

غول رسانه های اجتماعی متعلق به فیس بوک به یک تکیه گاه مهم تأثیرگذاران و مشاهیر در سراسر جهان تبدیل شده است. امروزه همه و مادرشان یک حساب اینستاگرام دارند و نمی توان دلیل آن را درک کرد: رابط کاربری بسیار نرم و صاف است، دارای تعداد زیادی ویژگی است که فقط به اشتراک گذاشتن عکس ها بسیار فراتر رفته است: DM ها، حلقه ها و داستان ها و حتی یک وب بسیار برجسته رابط نشان داده است که IG طی سالهای گذشته چقدر پیشرفت کرده است.

این همچنین گواهی بر این موضوع است که این پلتفرم و توسعه دهندگان آن چقدر مایلند از موفقیت سایر سیستم عامل ها قرض بگیرند تا کاربران خود را بیش از رقبا در اینستاگرام تکان دهند.

بنابراین هنگامی که IG شروع به برداشتن برخی از ویژگی های Snapchat مانند فیلترها و از بین رفتن عکس ها کرد ، باید تمام کار را با آن انجام دهند.

بنابراین اگر کسی را در اینستاگرام DM می کنید و یک عکس در حال ناپدید شدن برای او ارسال می کنید که قرار است پس از مشاهده فرستنده منقضی شود، IG به شما یک نماد انفجار کوچک در چت می دهد تا به شما اطلاع دهد که آن عکس از صفحه است.

آیا در داستانها هم همین طور است؟ متأسفانه خیر، این اتفاق نمی افتد، علی رغم این واقعیت که افراد زیادی وجود دارند که معتقدند این مسئله است.

با این وجود اینستاگرام به شما اطلاع نمی دهد که چه کسی استوری شما را دیده است. بنابراین اگر مطلبی را برای استوری خود ارسال کنید که نمی خواهید از آن عکس گرفته شود، باید لیست افرادی که آن را تماشا کرده اند را مرور کنید تا لیست مظنونان شما محدود شود.

اگر نمی خواهید کسی چیزی را که در حال ضبط یا ارسال آن هستید مشاهده کند، بنابراین یک قانون خوب این است که آن را پست نکنید یا فقط از ویژگی دیگری استفاده کنید.

خرید فالوور اینستاگرام یکی از روش های افزایش فالوور پیج های اینستاگرامی است.

با استفاده از گزینه Close Friends می توانید “داستان های خصوصی” را به اشتراک بگذارید.

بیایید بگوییم شما به تعطیلات می روید و می خواهید همه آنچه را که اتفاق می افتد را فقط با یک گروه منتخب از افراد به اشتراک بگذارید که به آنها اعتماد دارید که از تصاویر شما اسکرین شات نمی گیرند یا اگر برایشان مهم نیست، پس آنچه شما می خواهید بخواهید do ایجاد لیستی از “بستن دوستان” است. وقتی در حال ارسال استوری هستید، این گزینه را دارید که فقط آن را به جای همه اینستاگرام خود در آن لیست از “دوستان نزدیک” ارسال کنید تا همه ببینند.

این یک ابزار بسیار مفید است به خصوص اگر خودتان یک Instagram عمومی داشته باشید. شاید لازم نباشد که همه پس از آخر هفته ای رسوا و رسوا بر روی میز خود در لاس وگاس مشغول چرخیدن باشند، اما برخی از دوستان نزدیک شما هستند که از دیدن شما در برخی از لحظات وحشیانه و آسیب پذیر شما یک لگد می زنند.

چگونه می توانید استوری های اینستاگرام را بصورت خصوصی مشاهده کنید؟

بیایید بگوییم شما می خواهید در استوری اینستاگرام کسی بخوابید بدون اینکه او بداند شما آن را تماشا کرده اید؟ دلایل زیادی برای این کار وجود دارد (سرفه، خزیدن در محل زندگی قبلی، سرفه، سرفه).

اگر اهل رایانه هستید، می توانید به storiesig.com مراجعه کنید. سپس شما فقط دسته دستی داستان شخصی را که می خواهید خزش کنید وارد کرده و می توانید آن را ببینید.

اگر می خواهید این کار را روی تلفن iPhone یا Android انجام دهید ، می توانید همین کار را انجام دهید: اگر در گزینه ها و “Request Desktop Site” ضربه بزنید، مرورگر Chrome را روی تلفن خود نصب کرده اید ، Safari عملکرد مشابهی دارد آیفون سپس می توانید به stories.ig بروید و همین کار را انجام دهید (با این وجود سایت به طور تصادفی خراب است، بنابراین با احتیاط استفاده کنید.)

یا می توانید برنامه iPhone Story Reposter را نصب کنید. وارد حساب اینستاگرام خود شوید و شخصی را که می خواهید روی او خزیده باشید جستجو کنید.

 

Javad Yasemi
Javad Yasemi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.