آیا واقعاً می توانید ببینید چه کسی نمایه اینستاگرام شما را مشاهده می کند؟

برنامه فقط اطلاعات بسیار زیادی را می دهد.

پیمایش در اینستاگرام می تواند الهام بخش خوبی برای همه چیز باشد، از ایده های تعطیلات گرفته تا انتخاب مد به لطف دوستان، خانواده و افراد تأثیرگذار با عکس های دوست داشتنی. حتی ممکن است این الهام را برای شخص دیگری داشته باشید. این که آیا افراد از روی مزاحمت یا تحسین نمایه شما را مشاهده می کنند، آیا می توان دید که چه کسی نمایه اینستاگرام شما را مشاهده می کند؟

خرید فالوور اینستاگرام یکی از روش های افزایش فالوور پیج های اینستاگرامی است.

آیا می توانید ببینید چه کسی نمایه اینستاگرام شما را مشاهده می کند؟

اینستاگرام به کاربران اجازه نمی دهد ببینند چه کسی نمایه آنها را مشاهده می کند. بنابراین اگر به نمایه شخصی نگاه کنید و پستی را دوست نداشته باشید یا درباره آن نظر ندهید، هیچ کس نمی تواند تصاویر را ببیند. “مشابه فیس بوک، کاربران نمی توانند ببینند چه کسی پروفایل خود را بدون توجه به نوع نمایه خود مشاهده کرده است. شخصی،  تجاری یا خالق آن، “رگی آزوددو فیلیو، که در سیستم عامل مدیریت رسانه های اجتماعی Social Report کار می کند، می گوید. این مورد هم برای کاربران دارای حساب کاربری و هم برای افراد بدون حساب کاربری که از وب برای مرور عمومی اینستاگرام استفاده می کنند استفاده می شود. به گفته الکس هید، مدیر ارشد تحقیق و توسعه در SecurityScorecard، حساب های کسب و کار اینستاگرام آمار مربوط به میزان ترافیک را نشان می دهد اما اطلاعات نمایه خاصی را نشان نمی دهد. به گفته نماینده اینستاگرام، حساب های تجاری به طور خاص تعداد افرادی را که در هفت روز گذشته از نمایه شما بازدید کرده اند نشان می دهد یا تعداد افرادی که پست های شما را در خبرمایه خود مشاهده کرده اند.

چگونه ببینیم چه کسی استوری های اینستاگرام شما را مشاهده می کند؟

اگر داستان های اینستاگرام بیشتری نسبت به پست ها به اشتراک بگذارید، شانس بیشتری خواهید داشت که بفهمید چه کسی محتوای شما را مشاهده می کند. کاربرانی که داستان ها را مشاهده می کنند، 24 ساعت پس از پخش مستقیم داستان در “لیست بینندگان” ظاهر می شوند تا پوستر اصلی آن را مشاهده کند. آزوئدو می گوید: “این به شما اطلاعاتی راجع به مخاطبان خاصی می دهد که عکس، ویدئو یا داستان شما را برای مدت زمانی که پست شما فعال است مشاهده کرده اند.” بعد از 24 ساعت لیست ناپدید می شود، اما اگر داستان های خود را ذخیره کنید، هنوز می توانید تعداد افرادی را که آنها را دیده اند مشاهده کنید. برای دیدن این اطلاعات باید وارد سیستم شوید. اگر شبکه های اجتماعی به طور کلی ناپدید شوند، این همان اتفاقی است که می افتد.

آیا برنامه شخص ثالثی وجود دارد که به من اجازه دهد ببینم چه کسی نمایه اینستاگرام من را مشاهده می کند؟

فیس بوک اینستاگرام را در سال 2012 خریداری کرد، بنابراین در تنظیمات حریم خصوصی همپوشانی وجود دارد. بنابراین، مانند فیس بوک، هیچ برنامه شخص ثالث به شما نمی گوید که به نمایه اینستاگرام خود نگاه کنید. به همین دلیل است که نمی توانید ببینید چه کسی نمایه فیس بوک شما را مشاهده کرده است. هید می گوید: “هر چیزی كه یك ویژگی تبلیغاتی را نشان دهد كه نمایه شما را مشاهده كرده باشد، سرویس قانونی نخواهد بود و باید از آن اجتناب شود، زیرا این برنامه فقط برنامه ای است كه برای جمع آوری اطلاعات برای افرادی كه از آن استفاده می كنند وجود دارد.” هیچ نشانه ای وجود ندارد که اینستاگرام هرگز تصمیم بگیرد به کاربران اجازه دهد ببینند چه کسی نمایه آنها را مشاهده می کند، با این حال، این برنامه تغییرات دیگری را آزمایش می کند. این پلتفرم در حال آزمایش پنهان کردن تعداد “پسندیدن” پست هایی است که دریافت می کند.

Javad Yasemi
Javad Yasemi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.