آیا می توانم بررسی کنم چه کسی مشخصات یا استوری اینستاگرام من را stalk می کند؟

آیا شما در زمره کسانی هستید که دوست دارند بدون دنبال کردن حساب آنها، پروفایل ها و پست های مختلف اینستاگرام را بررسی کنند؟ ممکن است در مورد مارک های معروف درست باشد.

مارک های معروف روزانه بارها پست های اینستاگرام را به اشتراک می گذارند. ما دوست داریم هر روز یک بار پست ها، داستان ها و فیلم های آنها را بررسی کنیم اما نمی خواهیم آنها را دنبال کنیم. به این ترتیب، خوراک خود را تمیز نگه می داریم و هیچ پستی از ارتباطات خود را از دست نمی دهیم.

همان عملی که Instastalker با ما انجام می دهد.

آیا چنین سوالاتی در ذهن شما وجود دارد؟

چگونه یک Stalker Insta را که شما را دنبال نمی کند ردیابی کنید؟

آیا ردیابی برای استاکرهای اینستاگرام وجود دارد؟

آیا می توانید افرادی را مشاهده کنید که نمایه اینستاگرام شما را مشاهده می کنند اما شما را دنبال نمی کنند؟

بررسی واقعیت: آیا می توانم Insta Stalker را بررسی کنم؟

متأسفانه، هیچ راهی برای یافتن افرادی که نمایه یا حساب اینستاگرام شما را مشاهده کرده اند یا جستجوی Insta بازدید کننده از نمایه شما وجود ندارد.

اینستاگرام به حریم خصوصی کاربران اهمیت می دهد و به شما اجازه نمی دهد بازدید کنندگان نمایه اینستاگرام خود را ردیابی کنید. بنابراین، بررسی یک stalker اینستاگرام امکان پذیر نیست.

آیا می توانید Insta Stalker را در حساب تجاری ردیابی کنید؟

یک حساب تجاری اینستاگرام از ویژگی های استثنایی برای دیدن افرادی که از نمایه اینستاگرام شما بازدید کرده اند یا از یک InstaStalker بازدید کرده است.

می توانید تعداد بازدیدکنندگان در هفت روز گذشته یا تعداد دنبال کنندگان اینستاگرام در پست های شما پست های خود را مشاهده کنید.

اینستاگرام به دلیل رعایت خط مشی رازداری دقیق کاربر، همه داده ها را جمع آوری می کند اما با دیگران به اشتراک نمی گذارد.

چگونه ببینیم چه کسی نمایه اینستاگرام من را مشاهده کرده است؟

در فروشگاه Google Play و iOS Store، می توانید برنامه هایی را جستجو کنید که به شما اطلاع می دهند چه کسی نمایه اینستاگرام شما را بررسی کرده است.

آیا به این برنامه های شخص ثالث اعتماد دارید؟ آیا واقعاً هیچ یک از این برنامه ها برای بررسی اینکه چه کسی نمایه اینستاگرام من را stalk می کند، کار می کند؟

پاسخ ساده یک کلمه ای به چنین سوالاتی “نه” است.

شما فریب می خورید.

این برنامه های Stalker اینستاگرام جعلی هستند و هرگونه نمایه تصادفی را به عنوان Insta Stalker به شما نشان می دهند.

هرگز برای دیدن این استاکرهای جعلی اینستاگرام پول پرداخت نکنید. می توانید قبل از نصب این برنامه ها در تلفن، نظرات کاربران درباره این برنامه ها را بخوانید.

بیشتر این برنامه ها از طریق تبلیغات درآمد کسب می کنند و هنگامی که می خواهید یک Instalk stalker را بررسی کنید کارایی ندارند.

این برنامه های شخص ثالث چنین اطلاعاتی را از طریق API Instagram دریافت نمی کنند. فقط می توانید ببینید که چه کسی شما را در Instagram دنبال نکرده است.

اگر هرکدام از این برنامه ها را نصب کنید و به حساب اینستاگرام خود دسترسی پیدا کنید ، آنها به داده های خصوصی شما دسترسی پیدا می کنند. آیا به حریم خصوصی خود اهمیت می دهید؟ پس هرگز از چنین برنامه هایی استفاده نکنید.

خرید فالوور اینستاگرام و پنل فالوور یکی از روش های افزایش فالوور پیج های اینستاگرامی است.

راه حل: چگونه بررسی کنیم چه کسی اینستاگرام من را ساقط می کند؟

آیا شما به دنبال ردیابی یک Stalker Insta هستید؟ آیا می خواهید چگونه بررسی کنید چه کسی نمایه اینستاگرام شما را مشاهده کرده است؟

داستان های اینستاگرام ارسال شده توسط حساب های عمومی می تواند به شما کمک کند.

اول از همه، شما باید یک استوری اینستاگرام ارسال کنید. اگر از قبل استوری اینستاگرام دارید، آن را تند بکشید.

اکنون به دنبال نماد کره چشم در صفحه بگردید و روی آن کلیک کنید تا افرادی که از داستان شما بازدید کرده اند را لیست کند. همچنین می توانید اینستاگرامرهایی را ببینید که شما را دنبال نمی کنند.

لطفا توجه داشته باشید که این روش فقط افرادی را که استوری اینستاگرام شما را مشاهده کرده اند نشان می دهد. این به شما نمی گوید که چه کسی نمایه اینستاگرام خود را دیده است. در واقع، شما نمی توانید یک stalker Instagram را بررسی کنید.

آیا شخصی ناشناس همیشه پروفایل اینستاگرام شما را دنبال می کند؟ سپس ممکن است دکمه بلوک را بزنید تا از شر او خلاص شوید.

اگر یک استاکر اینستاگرام شما را آزار نمی دهد ، مشکلی نیست. اما، اگر اوضاع رو به وخامت است، درخواست کمک کنید و فراموش نکنید که مشخصات کاربر را مسدود کنید.

برای پنهان کردن استوری های اینستاگرام خود از دید عموم، می توانید حساب کاربری خود را خصوصی کرده و تمام اطلاعات خود را از دست اندازان ناشناخته اینستاگرام حفظ کنید.

آیا می توانید ببینید چه کسی اینستاگرام شما را مشاهده می کند؟

نه، شما نمی توانید ببینید چه کسی اینستاگرام شما را مشاهده می کند. هیچ یک از روش ها برای یافتن نام یا نمایه یک stalker اینستاگرام برای شما کارساز نیست.

اینستاگرام هرگز به هر دلیلی این راز را برای شما آشکار نخواهد کرد و داده های کاربر را خصوصی نگه می دارد.

من معتقدم این راهنما در مورد بررسی مشخصات من در اینستاگرام برای ردیابی یک Stalker Instagram در مورد داستان های شما کاملا مفید خواهد بود. مقاله ما درباره اینکه چه کسی برنامه های اینستاگرام من را مشاهده کرده است را از دست ندهید.

Javad Yasemi
Javad Yasemi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.