6 نکته جالب در اینستاگرام که باید بدانید

امروز قصد داریم برخی از ویژگی های اینستاگرام را بازگو کنیم. ممکن است بعضی از آنها را قبلاً شنیده باشید. امیدواریم که حداقل یکی، دو مورد برای شما جدید باشد.

 

آماده خرید لایک اینستاگرام هستید؟

خرید لایک اینستاگرام برای پست های اینستاگرامی خود بهترین راه برای کسب تعامل و موفقیت بیشتر است. استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی خود را با فالولند بهبود بخشید.

 

1- با برچسب شمارش معکوس Instagram Stories آزمایش کنید

وقتی برچسب شمارش معکوس را به Stories خود اضافه می کنید، می توانید تاریخ و زمان آینده را تعیین کنید و برچسب برای شما شمارش معکوس خواهد کرد. ما قبلاً موارد استفاده بسیار خوبی را با تایمر شمارش معکوس مشاهده کرده ایم. چیزهایی مانند استفاده از آن برای شمارش معکوس برای عرضه محصول جدید که به زودی اتفاق می افتد. استفاده از آن برای شمارش معکوس قبل از فیلم زنده یا استفاده از آن به عنوان شمارش معکوس برای اعلان مطالب در اینستاگرام.
برچسب شمارش معکوس روندی را دنبال می کند که واقعاً برای بازاریابان جواب داده است.

 

2- برچسب نظرسنجی Instagram Stories را در تبلیغ خود امتحان کنید

برچسب نظرسنجی یکی از اولین عناصر تعاملی بود که به استودیوی تبلیغاتی اینستاگرام اضافه شد. اگر با برچسب آشنا نیستید، این یک نظرسنجی ساده دو گزینه ای است که به محض انتخاب یکی از گزینه ها، نتایج آن را نشان می دهد. از ماه مارس، شما می توانید این برچسب را به تبلیغات Stories که برای اینستاگرام ایجاد می کنید اضافه کنید و نتایج اولیه واقعاً مثبت بوده است.

 

3- فیلتر AR سفارشی و مارک دار ایجاد کنید

اگر با فیلترهای AR آشنایی ندارید، AR مخفف کلمه واقعیت افزوده است. این فیلترها لایه ها و ماسک هایی را به دنیای اطراف شما اضافه می کنند. به عنوان مثال، اگر فیلترهایی را دیده اید که بینی و گوش سگی را روی صورت شما قرار می دهند این یک فیلتر AR است.

 

4- متن عکس alt را به عکسهای اینستاگرام خود اضافه کنید

متن Alt فراداده است که به رایانه ها کمک می کند تا بفهمند یک تصویر چیست. این ممکن است یک ویژگی کوچکتر به نظر برسد، اما ما معتقدیم که تأثیر زیادی دارد.
این برای دسترسی بسیار مفید است زیرا به خواننده می گوید وقتی با یک تصویر مواجه می شود چه بگوید.
هنگام ارسال تصویر به اینستاگرام، می توانید روی تنظیمات پیشرفته ضربه بزنید و نوشتن متن Alt را انتخاب کنید. همچنین می توانید Stories و محتوای ویدیویی را در اینستاگرام عنوان کنید.

 

5- لیست “دوستان صمیمی” را امتحان کنید

این لیست ها ممکن است مورد توجه بسیاری از بازاریابان قرار نگیرد. لیست ها قطعاً یک ابزار مفید برای کاربران روزمره برنامه Instagram هستند، اما برای مارک ها و مشاغل؟
اگر محتوای خاصی دارید که می خواهید با پذیرندگان اولیه به اشتراک بگذارید، می توانید از یک لیست استفاده کنید تا محتوا را خصوصی نگه دارید اما افرادی که باید بدانند به راحتی قابل مشاهده هستند.
اگر فروشگاهی در مکان فیزیکی دارید، می توانید مشتریان محلی را به لیست بیفزایید تا آنها را از معاملات داخل فروشگاه آگاه کنید.
لیست دوستان نزدیک در هر محتوای Instagram Stories موجود است. در هر زمان می توانید لیست دوستان خود را ایجاد کرده و افراد را اضافه یا حذف کنید. هنگام افزودن یا حذف هیچ اعلانی ارسال نمی شود.

 

6- هشتگ های خود را در فید و Stories پنهان کنید

این نکته بعدی دو بسته است: توصیه برای هشتگ های موجود در پست ها و در Stories.
بنابراین، شما احتمالاً از قدرت هشتگ برای قابلیت کشف کاملاً آگاه هستید. هشتگ ها شیوه دسته بندی محتوا در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی است و یکی از راه های اصلی یافتن محتوای جدید است. شما می خواهید از هشتگ ها استفاده کنید؟
اما ممکن است اینگونه باشد که شما همچنین سعی کنید یک زیرنویس تمیز و مرتب را روی پست های خود نگه دارید. اینجاست که ترفند “اولین نظر” مطرح می شود.
اگر زمان زیادی را در اینستاگرام صرف کرده اید، احتمالاً این نکته را مشاهده کرده اید: اینستاگرامرهای باهوش به جای ارسال هشتگ در زیرنویس، مجموعه ای از هشتگ ها را در اولین نظر قرار می دهند.

 

آماده خرید فالوور اینستاگرام هستید؟

دنبال کنندگان بخشی اساسی از موفقیت اینستاگرام شما هستند. دنبال کنندگان اینستاگرام را از فالولند بخرید و ببینید که نمایه اینستاگرام تان در معرض دید بیشتر قرار گرفته است.

Javad Yasemi
Javad Yasemi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.