7 عنوان قدرتمند ارسال پست بلاگ برای رشد وبلاگ شما تضمین شده است.

محتوای با کیفیت کلید داشتن یک وبلاگ موفق است. این بدان معناست که شما باید متنوعی در محتوای خود وارد کنید و بهترین نوع مقالاتی را داشته باشید که دارای پتانسیل بالقوه بازدید از وبلاگ شما هستند.

اما، چگونه می توان متنوع پست های وبلاگ خود را گسترش داد؟ این انواع مختلف موضوعات ارسال وبلاگ که تضمین رشد وبلاگ شما را دارند چیست؟

اگر به دنبال پاسخ سوالات مشابه هستید، بگذارید به شما اطمینان دهم که در مکان مناسب هستید. در اینجا، من قصد دارم چند نوع موضوع پست وبلاگ را به اشتراک بگذارم که مطمئناً به شما کمک می کند تا دامنه خود را بیشتر کنید و محتوای متنوعی در وبلاگ خود داشته باشید.

1. لیست ها

پست های لیست راهی عالی برای ساده سازی اطلاعات در یک لیست شماره دار است که خواندن و اشتراک گذاری آن را برای مخاطبان شما آسان تر می کند. ایده اینجا ارائه بهترین و مرتبط ترین اطلاعات به گونه ای است که افراد بتوانند به سرعت از طریق آن اسکن و اسکن کنند.

مثال ها:

· 10 مستند برتر نتفلیکس برای تماشای محیط
· 7 راه برای آرام کردن ذهن مسابقه
· 9 مادر هک در حال تغییر بازی
· 101 راه برای پایدارتر شدن هر روز و غیره

2. مقالات “چگونه”

این جایی است که شما خوانندگان خود را توضیح می دهید، چگونگی انجام کاری در یک روند مرحله به مرحله. این نوع مقالات واقعاً محبوب هستند زیرا مردم همیشه در اینترنت به دنبال راه حل برای مشکلات خود هستند و اگر ببینند جواب شما را دارید، مطمئناً روی پیوند کلیک کرده و مطالب شما را می خوانند.

با این حال، اطمینان حاصل کنید که با آنچه در توضیح آن هستید، درون خود را می دانید زیرا هرچه بیشتر به مخاطبان خود کمک کنید، اعتماد بیشتری به شما خواهند داشت. علاوه بر این، شما همچنین می توانید مقالات و فیلم های آموزشی را برای افزایش تعامل بیشتر به اشتراک بگذارید.

مثال ها:

· نحوه نوشتن کتاب الکترونیکی – راهنمای گام به گام
· نحوه استفاده از Google Analytics برای یافتن بهترین مباحث در طاقچه خود
· نحوه بارگذاری پین ها در Pinterest و غیره

روش های زیادی برای خرید فالوور وجود دارد کلیک کنید تا ببینید.

3. چک لیست / کارهایی که باید انجام دهید و برگه های تقلبی

اگر افراد سوالی دارند، می خواهند کسی به آن پاسخ دهد یا حداقل جهت درست را به آنها نشان دهد. این جایی است که چک لیست وارد تصویر می شود، این پست ها بر روی چگونگی انجام یک کار منظم و اطمینان از فراموش شدن هیچ چیز متمرکز شده اند.

لیست های چک می توانند گام به گام تفکیک کنند آنچه خوانندگان شما برای انجام یک کار خاص باید انجام دهند. علاوه بر این، آنها می توانند به عنوان یک راهنمای مرجع سریع در صورت محدود بودن زمان عمل کنند.

4. مطالعه موردی

مطالعات موردی در اصل داستان هایی در مورد چگونگی غلبه بر مشتریان واقعی (یا شما) با استفاده از یک محصول یا خدمات خاص بر مشکل خاص خود است. ایده در اینجا این است که با ارائه مثالهای واقعی از اصالت آن، خوانندگان را مجاب کنید که چیزی را امتحان کنند.

اگر می خواهید یک مطالعه موردی جذاب بنویسید، باید نکات زیر را در ذهن داشته باشید:

· با نظرات خود کاملاً صادق باشید.
· با شناسایی یک زاویه جذاب، آن را قابل استفاده کنید.
· از داده ها و آمارهای مربوطه برای پشتیبانی ادعاهای خود استفاده کنید

5. مقالات مصاحبه

این موارد عالی است وقتی که شما می خواهید بخشی از محتوای بسیار آموزنده را توسعه دهید اما وقت ندارید همه تحقیقات را در مورد موضوع انجام دهید.
با یک متخصص، تأثیرگذار، مشتری یا یک وبلاگ نویس دیگر در مکان خود تماس بگیرید، لیستی از سوالات را از طریق ایمیل برای آنها ارسال کنید و با ادب از آنها بخواهید که آن را برای خوانندگان شما پر کنند. بعداً، ویرایش کنید، چند مورد را از طرف خود اضافه کنید و سپس، آن را منتشر کنید.

6. مجموعه وبلاگ

گاهی اوقات شما ایده ای خواهید داشت که برای یک پست بسیار بزرگ خواهد بود. بنابراین، سعی کنید با شکستن آن به قطعات، تأثیر آن را به حداکثر برسانید.
یک سری پیش بینی های بعدی را برای خوانندگان شما ایجاد می کند. به علاوه، شما شانس بیشتری برای پیوند دادن مقالات خود به صورت داخلی دارید، بنابراین این امر به بهبود SEO شما نیز کمک می کند.

7. اینفوگرافیک ها

اینفوگرافی ها به افراد امکان می دهند تا اطلاعات پیچیده را از طریق نمایش بصری به راحتی هضم کنند. با استفاده مناسب از داده ها، نمودارها، آمارها، رنگ ها، نسبت ها و … می توانید اطلاعات خسته کننده را به گرافیک های به یاد ماندنی تبدیل کنید.

اینفوگرافیک ها یکی از موارد به اشتراک گذاشته شده در اینترنت هستند. بنابراین، علاوه بر ایجاد بازدید زیاد، به شما در گرفتن بک لینک بیشتر برای سایت شما نیز کمک می کنند.

مجله فالولند

Javad Yasemi
Javad Yasemi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.