9 روش هوشمند برای تبلیغ وبلاگ خود در رسانه های اجتماعی

آیا در یافتن راه های م toثر برای تبلیغ وبلاگ خود در شبکه های اجتماعی کاملاً گیج شده اید؟ پیمایش در این میدان مین از بازاریابی فیس بوک، تبلیغ توییتر و به اشتراک گذاری جی پلاس بعضاً یک وظیفه طاقت فرسا و فلج کننده است.

شما ممکن است آماده باشید که در بخش اجتماعی، این کار را ترک کنید، فقط یک پست را منتشر کنید و امیدوار باشید که Blogging Fairies بدون هیچ تلاشی از طرف شما، پست را به خوانندگان علاقه مند، هدفمند و مشتاق ارتقا دهد.

اگر مایلید در سایت های اجتماعی آزادانه فعالیت کنید، سخاوتمندانه دریافت خواهید کرد.

درد، رنج و سرخوردگی از کم یا کمبود بازدید وبلاگ در شادی، رضایت و رضایت رانندگی هدفمند، خرید ترافیک از طریق وب سایت های رسانه های اجتماعی شما حل می شود.

اگر برای شما هیجان انگیز به نظر می رسد و شما آماده اید که گیجی شبکه های اجتماعی را پشت سر بگذارید، وقت آن است که بیاموزید چگونه از نکات اثبات شده و م forثر برای تبلیغ وبلاگ خود در سایتهایی مانند Twitter ،Facebook و LinkedIn استفاده کنید.

1. معکوس فکر کنید: بلاگرهای دیگر را تبلیغ کنید

شما با POB پایین هستید؟

بلاگرهای دیگر را تبلیغ کنید.

مثل این:

من در وبلاگ نویسی موفق، دوست و وبلاگ نویس دیگرم سو آن دانلوی را ارتقا دادم زیرا او ارزش بالایی برای به اشتراک گذاشتن داشت. من مخاطبانم را با یک پست وبلاگ عالی جذب می کنم. سو قدر عشق را به اشتراک می گذارد.

اما اینجا جایی است که خونسردی به تصویر وارد می شود: سو ممکن است در عوض فقط آخرین پست من را تبلیغ کند. افراد سخاوتمند دریافتند که سایر وبلاگ نویسان می خواهند سخاوت خود را بازگردانند.

وبلاگ نویسان دیگر را با پرخاشگری در موارد زیر تبلیغ کنید:

  • توییتر
  • فیس بوک
  • LinkedIn
  • Pinterest

تعداد فزاینده ای از وبلاگ نویسان با خوشحالی در عوض شما را ارتقا می دهند و دامنه وسیعی از وب سایت های رسانه های اجتماعی را گسترش می دهند.

سر به فلک کشیدن ترافیک خود را تماشا کنید. رتبه بندی در Google برای کلمات کلیدی هدفمند. اثبات اجتماعی خود را تقویت کنید.

همه به این دلیل است که شما مایل به انجام کارهای معکوس هستید.

آزادانه بده به راحتی دریافت کنید.

2. از پیروان جدید استقبال کرده و به آنها در مورد وبلاگ خود اطلاع دهید

بعضی اوقات وقتی از دوستان جدیدم در فیس بوک استقبال می کنم از دوست جدیدم برای دوستی شان تشکر می کنم و پیوندی به صفحه اصلی خود اضافه می کنم.

من هنگام سلام و احوالپرسی با دوستان جدید، پیوندی را رها می کنم ، و می پرسم چگونه می توانم به آنها کمک کنم و پیوند را به سمت صفحه اصلی وبلاگ خود نشان می دهم. این ساده است مانند گفتن “سلام” با یک پیام مستقیم و فقط کپی کردن و پیوند دادن لینک وبلاگ خود.

این وبلاگ من را به روشی غیر هرزنامه تبلیغ می کند. من در حالی که دوستان جدید را به منبعی که وبلاگ من است راهنمایی می کنم، برای کمک به آنها کمک می کنم.

با سوالات به سلامتی هرچه بیشتر دوستان جدید فیس بوک بپردازید. از آنها بخواهید به کمک وبلاگ نویسی نیاز داشته باشند. پیوندی به صفحه اصلی وبلاگ خود بزنید.

از گذاشتن این همه ترافیک هدفمند روی میز دست بردارید و خود را از عدم پیشرفت مطلق وبلاگ نویسی خود ناامید کنید.

اجتماعی باشید دوستانه باش مفید باشید مروج باشید.

بیاموزید: 2 ابزار رایگان توییتر برای ارسال پیام های مستقیم خودکار

3. سوالات بدون پیوند را بپرسید و پاسخ های کاملی را ارائه دهید

اگر در مورد چگونگی تبلیغ وبلاگ خود گیج هستید، ممکن است به اندازه کافی چت نکنید. به یک رویکرد غیر مستقیم فکر کنید.

به جای اینکه فقط آخرین لینک ارسال وبلاگ خود را در سایت های رسانه های اجتماعی ارسال کنید، چت کنید. سوالاتی بپرسید تا در ذهن مخاطب خود قرار بگیرید. پاسخ به فوری ترین مشکلات آنها را ارائه دهید.

با کمترین استیصال در رابطه با مجبور کردن پیوندهای خود، این روش آرام، مفید و آرام حالت شما را می سازد. به این معنی که دوستان بیشتری در سایت های رسانه های اجتماعی به شما، تخصص شما، وبلاگ شما احترام می گذارند و به طور غیر مستقیم بازدید بیشتری را در وبلاگ خود و از طریق سایت های رسانه های اجتماعی خود ایجاد خواهید کرد زیرا شما خیلی علاقه نداشتید که آخرین پست وبلاگ خود را پایین بیاورید.

4- هشتگ ها را بهترین دوست خود کنید

هشتگ ها مانند مروج های کوچک هستند، مینیون هایی که از طرف شما کار می کنند.

بیایید بگوییم شما برای یافتن کاربران هدف در توییتر زمان سختی دارید. شما فقط پیوندهایی را با برخی از متن ها توییت می کنید اما نمی توانید افرادی را پیدا کنید که واقعاً می خواهند آنچه را که شما توییت می کنید گلوله کنند.

وارد هشتگ شوید.

جف بولاس استاد هشتگ است. مطمئناً او دنبال کنندگان توییتر زیادی را دنبال می کند اما بیش از حد هر توییت را برای مخاطبان خاص هدف قرار می دهد. این اطمینان می دهد که وی ترافیک هدفمند، علاقه مند و گرسنه ای را به وبلاگ مشهور جهانی خود جذب می کند.

هشتگ را به هر توییت دوم یا سوم اضافه کنید. کاربران فیس بوک و جی پلاس علاقه چندانی به استفاده از هشتگ ندارند اما کاربران اینستاگرام موز را بالای هشتگ های گرانبهای خود قرار می دهند.

# هشتگ را برای شما درست کنید. خوانندگان خود را هدف قرار دهید.

اگر نکاتی درباره وبلاگ نویسی هستید، بلاگر در نظر دارد از این هشتگ ها در توییتر استفاده کند: #blogging و / یا #bloggingtips.

5- سهام بخواهید

شما ممکن است در پایان مبارزات انتخاباتی خود در شبکه های اجتماعی باشید.

چرا هک نیست افرادی که پست های شما را بازتوییت می کنند؟ یا چرا آنها پست های وبلاگ شما را در فیس بوک به اشتراک نمی گذارند؟

چون شما از آنها چنین کاری نمی کنید!

وضوح، سادگی و صراحت 3 ابزاری است که وبلاگ نویسان موفق از آن برای تبلیغات موثر در وبلاگ های رسانه های اجتماعی استفاده می کنند یاد بگیرید چگونه خوانندگان وبلاگ خود را برای به اشتراک گذاشتن مقاله تشویق کنید؟

من تقریباً همیشه از مردم می خواهم پست های وبلاگ جدید را از طریق Twitter ،Facebook ،G Plus و LinkedIn به اشتراک بگذارند. من این فراخوان را در انتهای هر پست وبلاگ و از طریق اشتراک های اجتماعی Facebook ،G Plus و LinkedIn خود قرار می دهم.

رعایت این نکته به معنای واقعی کلمه 10 ثانیه طول می کشد و نتایجی که مشاهده می کنید ارزش آن را خواهد داشت.

6. تأثیرگذارهای شبکه های اجتماعی در جایگاه خود را دنبال کنید

آیکون های شبکه های اجتماعی شما را در مورد اینکه چه چیزی مفید است و چه چیزی کار نمی کند در هنگام تبلیغ موارد در رسانه های اجتماعی راهنمایی می کنند.

گری واینرچوک را در نظر بگیرید.

وی 1.3 میلیون پیرو دارد. تعداد خیره کننده ای از این پیروان درگیر هستند.
تعاملات فردی وی بازتوییت و پسندیدن را دریافت می کند. این در دنیای توییتر تقریباً شنیده نمی شود زیرا بیشتر موارد 1 به 1 توسط پیروان ما نادیده گرفته می شوند. اما گری در درگیر کردن، درگیر کردن، درگیر کردن، تقسیم ارزش و شلاق زدن به مخاطبان خود استاد است.

سپس، وقت آن که زمان تبلیغ یک پست وبلاگ فرا برسد، ویدیو یا کتاب الکترونیکی کتاب رسانه های اجتماعی وی مانند آتش وحشی این خبر را گسترش می دهد. زیرا آنها این پسر را دوست دارند، زیرا او به پیروان خود کمک می کند و آنها را مانند تعداد کمی از انسانهای امروز در شبکه های اجتماعی درگیر می کند.

جوانب مثبت را از نزدیک دنبال کنید. آنها سرنخ های تبلیغاتی موفقی را در شبکه های اجتماعی بر جای می گذارند.

7. از Pretty Pictures Please و Gif استفاده کنید

خوانندگان آب نبات چشم را دوست دارند.

به Eye Candy Beast غذا دهید. تصاویر چشم نواز ، مرتبط و بزرگ را به پست های وبلاگ خود اضافه کنید و مطمئن شوید که تصاویر به درستی در وب سایت های رسانه های اجتماعی پیش نمایش می شوند.

وبلاگ و مارک من بر اساس Blogging From Paradise ساخته شده است. خوانندگان من برای تصاویر من از بهشت ​​التماس می کنند. من 1 یا چند تصویر از نقاط گرمسیری در سراسر جهان که اتفاقاً به هر پست وبلاگ بازدید می کنم، اضافه می کنم.

شبیه این یکی:

آنجا دفتر من یک روز صبح از پافوس، قبرس، مشرف به دریای آرام مدیترانه بود.

من اطمینان حاصل کردم که این تصویر هر زمان که پست خود را در توییتر، فیس بوک، جی پلاس و لینکدین به اشتراک می گذاشتم ظاهر می شود.

دیدن تصویری از یک بهشت ​​گرمسیری خوانندگان را ترغیب می کند روی پیوند کلیک کرده و پست را به اشتراک بگذارند.

من همچنین به دلیل این آب نبات چشم نواز قابل توجهی سهام Pinterest را به دست آوردم.

8. چه چیزی با TUP وجود دارد؟

TUP = به روزرسانی مناسب

من معمولاً هرجای دنیا که هستم پست های جدید وبلاگ را بین ساعت 8 صبح تا 10 صبح EST در آمریکا منتشر می کنم. حداکثر سهام را در این بازه زمانی دریافت می کنم. البته، من همچنین پست های وبلاگم را در همان بازه زمانی در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارم.

اطلاعات جمعیتی مخاطبان خود را بررسی کنید. اکثر خوانندگان شما کجا هستند؟ وقتی بیشتر خوانندگان در سایت های رسانه های اجتماعی فعال هستند، پست ها را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

اگر در بلاگ نویسی تازه وارد هستید و در مورد فعال بودن مخاطبان خود گیج هستید، برای برخی راهنمایی ها به این پست مراجعه کنید:

بهترین (و بدترین) زمان ارسال در شبکه های اجتماعی

9. پیگیر باشید

این سخت ترین نکته است.

هرکسی می تواند نکات بالا را به مدت 1 روز یا 1 هفته دنبال کند. اما داشتن نظم کافی برای رعایت این نکات به مدت 6 ماه یا 3 سال برای اکثر وبلاگ نویسان با استفاده از رسانه های اجتماعی بسیار دشوار به نظر می رسد.

Harsh پس از گذشت بیش از 6.5 سال، صدای شگفت انگیز مرا با صدای بلند فریاد زد.

من بیش از 8 سال یک سبک زندگی آزاد کننده فک، برکت و آزاد برای خودم ایجاد کردم.

این کار به زمان، صبر، تعهد به پیروی از اشتیاق شما و ایجاد، اتصال و انجام کارها برای گرفتن بیشترین پاداش نیاز دارد.

اگر می خواهید 800000 دنبال کننده وبلاگ مانند Harsh بدست آورید یا اگر می خواهید ماهها یا سالها در مکانهایی مانند بالی، فیجی، تایلند یا کاستاریکا زندگی کنید باید همه جا در آن حضور داشته باشید.

چیزهای دستی برای شما:

سازگاری در وبلاگ نویسی به چه معناست و چرا باید به آن اهمیت دهید؟
به این نکات متعهد باشید. برای مدت طولانی در رسانه های اجتماعی هوشمندانه و موثر تبلیغ کنید.

وحشی ترین رویاهای خود را زندگی کنید.

آیا این نکات را دنبال می کنید؟

یا هنوز در مورد راه های تبلیغ وبلاگ خود در شبکه های اجتماعی واقعا گیج شده اید؟

چه نکاتی را می توانید به این لیست اضافه کنید؟

Javad Yasemi
Javad Yasemi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.