مزایا و معایب تلگرام

در حال حاضر تلگرام یکی از پر کاربرد ترین شبکه های اجتماعی جدید، در میان افرادی که می خواهند پیام های آنها در امنیت باشد، می  باشد .ما در این مقاله میخواهیم درباره مزایا و معایب تلگرام صبحت کنیم.

 

10 مزیت استفاده از تلگرام

 

1- از مزایای اصلی تگلرام می توانیم به امنیت داده، اشاره کرد که با توجه به آخرین مدارک ارائه شده شماره تلفن شما در جماهیر شوروی صادر نمیشود و فقط در شرایط لازم کشورهای اروپایی تگلرام می تواند داده های شما را ارائه دهد.

2- چت های مخفی وجود دارد که محرمانه بودن پیام ها را تضمین میکند و این اطلاعت در هیچ جایی ذخیره نمیشود.

3- با استفاده از روش های مختلف به عنوان مثال «تایمر ویژه» می توان پیام ها را به طور غیر خودکار حذف و غیرقابل مشاهده کنید.

4- طبق گفته های تلگرام، برخلاف برنامه های دیگر که درک متفاوتی از “خصوصی” دارند، برنامه آنها در واقع خصوصی است. شخصی که پیامها را حذف می کند می تواند آنها را از تلفن شخص دیگر حذف کند.

5- برخلاف واتس اپ، تلگرام از چندین دستگاه قابل دسترسی است. می توانید با سهولت از آن در تلفن، لپ تاپ یا رایانه میزی خود استفاده کنید.

6- مزیت دیگر تلگرام این است که رایگان است؛ برای اینکه حقیقتاً پیام های خود را شخصی نگه دارید یا از مزایای کامل تلگرام استفاده کنید، نیازی به ارتقاء هزینه ماهانه ندارید.

7- تلگرام همچنین برخلاف سایر برنامه های حفظ حریم خصوصی، از هک کردن پیام ها جلوگیری می کند. این تضمین می کند که پیام های شما کاملاً خصوصی باشد. پیام های شما فقط توسط شما و شخصی که شما به آنها ارسال می کنید خوانده می شود. هرگز شخص ثالث مانند سایر برنامه ها به مکالمات خصوصی دسترسی پیدا نمی کند.

8- کاربران می توانند عکس، فیلم، پیام صوتی را به عنوان بخشی از پیام های خود به اشتراک بگذارند، این برنامه پیام رسانی بسیار معتبر است .

9- تلگرام برای ذخیره یا بارگیری فایل ها مقدار زیادی فضای ذخیره سازی را در اختیار شما قرار می دهد، و همچنین امکان ذخیره سازی را فراهم می کند. شما هرگز داده هایی را که به اشتراک گذاشته اید از دست نخواهید داد و می توانید از بیش از یک دستگاه به آن ها دسترسی داشته باشید.

10- تلگرام نسبت به سایر برنامه های پیام رسان، امنیت بیشتری برای ارائه پیام رسانی دارد.

 

3 عیب استفاده از تلگرام

 

1- اتصال به شماره تلفن امکان می دهد تا اطلاعت مخاطبین خود را دریابید، مانند اینکه بفهمید مخاطبین شما چه زمانی ثبت نام کرده اند و آخرین بازید آنها را چک کنید

2- اگر پیام ها از طریق یک گپ مخفی معمولی ارسال شوند، به طور رسمی، آنها رمزگذاری نمی شوند.

3- وقتی یک تصویر نمایه جدید را بارگذاری می کنید، قدیمی نیز در آنجا می ماند. شما باید آن را به صورت دستی پاک کنید.

Javad Yasemi
Javad Yasemi

4 پاسخ

  1. ۱: ابتدا باید به آدرس اینترنتی my.telegram.org/deactivate رجوع کنید

   ۲: پس از ورود به آدرس بالا که مربوط به سرویس تلگرام می باشد, از شما شماره موبایل خواسته می شود که باید شماره موبایلی که با آن در حال حاضر در تلگرام فعالیت دارید را وارد کنید و گزینه Next را بزنید.

   ۳: در صفحه بعد باید رمز عبوری که برایتان در تلگرام فرستاده شده است را در کادر مربوط به password وارد کنید و گزینه Sign in را بزنید.

   ۴: در صفحه بعد روی گزینه Done کلیک کنید.

   ۵: در این مرحله که مرحله پایانیست از شما تایید می خواهد پس بر روی گزینه قرمز رنگ Yes, delete my account کلیک کنید.

   ۶: در صورت موفقیت آمیز بودن عملیات حذف اکانت، پیغامی به شکل زیر نمایش داده خواهد شد که به منزله تایید و موفقیت آمیز بودن عملیات است.
   با حذف شدن حساب کاربری شما، همه پیام‌ها و مخاطبانتان را برای همیشه از بین می‌برد. تمامى گروهها و كانالهایی كه توسط شما ايجاد شده بودند موسس خود را از دست خواهند داد، با اين حال سایر ادمينها اختیاراتشان را نگاه خواهند داشت.
   این عمل بایستی از طریق حساب تلگرام شما تأیید شود و غیر قابل برگشت خواهد بود.

  1. یکی از راه های سریع برای افزایش فالوور اینستاگرام خرید فالوور است.
   از سایت معتبر فالولند فالوور واقعی خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.