نحوه ایجاد راهنماهای اینستاگرام

اینستاگرام اخیراً با تعداد زیادی ویژگی جدید روبرو شده است و یکی از موارد دلخواه من راهنمای اینستاگرام است! به عنوان یک وبلاگ نویس مسافرتی، این یک روش جدید عالی برای به نمایش گذاشتن مکان های مورد علاقه من است، اما اگر صاحب مشاغل هستید و می خواهید برای به نمایش گذاشتن محصولات خود یک مکان جالب ایجاد کنید، بسیار مفید است. جدا از آن، راهنماهای اینستاگرام همچنین یک روش عالی برای تنظیم پست های خود، به اشتراک گذاشتن الهام، داستان گویی و موارد دیگر هستند!

بدون آگاهی بیشتر، در اینجا نحوه ایجاد اولین راهنمای اینستاگرام خود آورده شده است!

نحوه ایجاد راهنماهای اینستاگرام:

برای ایجاد اولین راهنمای Instragram خود، به نمایه خود بروید و روی نماد “+” در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید، سپس “راهنما” را انتخاب کنید.

از اینجا سه ​​گزینه را انتخاب کنید:

اماکن: می توانید از آن برای توصیه مکان های موردعلاقه خود استفاده کنید. این برای وبلاگ نویسان سفر مناسب است!
محصولات: محصولات را پیشنهاد دهید. این فقط می تواند محصولی باشد که در فروشگاه اینستاگرام موجود باشد. این گزینه برای صاحبان مغازه هایی که می خواهند زمینه اضافی اضافه کنند یا مکانی یک مرحله ای برای نمایش آنچه شما ارائه می دهید، مناسب است. علاوه بر این، اگر شما خالقی هستید که با یک مارک تجاری کار می کنید، این یک روش جدید برای به نمایش گذاشتن محصولات آنها است.
ارسال ها: پست های مورد علاقه خود را ایجاد و تنظیم کنید. هر دو می توانند پست هایی باشند که شما ایجاد کرده اید یا از حساب های دیگر ذخیره می کنند.

اکنون که مروری بر گزینه های موجود داریم، بیایید نگاهی به نحوه ایجاد راهنماهای خاص بیندازیم!

راهنمای Places را در اینستاگرام ایجاد کنید.

اگر می خواهید راهنمایی برای مکان های مورد علاقه خود ایجاد کنید، می توانید در صورت درخواست مکانی را انتخاب کنید و پست هایی را انتخاب کنید که متناسب با آن مکان باشند! گزینه دیگر این است که از جستجوی مکان صرف نظر کنید و برگه “پست های شما” را در پایین صفحه انتخاب کنید تا پست های خود را انتخاب کنید.

هنگامی که پستی را برای اشتراک گذاری انتخاب کردید، یک عنوان / توضیح کوتاه برای آن بنویسید. از اینجا می توانید گزینه “افزودن مکان” را برای افزودن پست دیگری به راهنمای خود و تکرار مراحل انتخاب کنید.

اگر یک وبلاگ نویس سفر هستید، به کافی شاپ ها / غذاخوری های زیبا در شهر خود، مکان های مورد علاقه Instagram خود در یک شهر، بهترین مکان برای خرید در X city و غیره فکر کنید.

نحوه ایجاد راهنمای محصولات Instagram

اگر صاحب یک فروشگاه هستید یا می خواهید لیستی از محصولات مورد علاقه خود را لیست کنید، این کار شماست!

هنگامی که گزینه محصولات را انتخاب کردید، امکان جستجوی مغازه ها و محصولات مورد علاقه خود را پیدا خواهید کرد و همچنین می توانید به برگه لیست علاقه مندی ها بروید و محصولاتی را که قبلاً ذخیره کرده اید انتخاب کنید.

هنگامی که محصول مورد علاقه خود را در راهنما ذخیره کردید، می توانید یک عنوان بنویسید + یک توضیح کوتاه بنویسید / چرا آن را دوست دارید.

وقتی این کار تمام شد، می توانید محصول دیگری اضافه کنید، و voila!

برای دیدن پنل فالوور روی لینک کلیک کنید.

نحوه ایجاد یک پست راهنمای اینستاگرام

این یکی از موارد مثبت من است زیرا به شما آزادی بیشتری می بخشد! تقریباً همه چیز را می توانید در اینجا ایجاد کنید. از برخی الگوهای رفتاری مورد علاقه خود، گرفته تا الهام بخش ترین پست های شما و هر چیز دیگری که فکرش را بکنید!

هنگامی که هنگام ایجاد راهنمای خود روی گزینه “ارسال ها” ضربه بزنید، این گزینه برای شما فراهم می شود که اگر می خواهید کارهای خالق دیگر را به نمایش بگذارید، پست های خود را انتخاب کنید یا از پست های ذخیره شده خود انتخاب کنید!

راهنماهای اینستاگرام خود را پیدا کنید.

هنگامی که اولین راهنمای خود را ایجاد کردید، نمایه شما یک برگه جدید دریافت می کند که در آن شما و پیروان خود می توانید همه راهنماهای خود را ببینید

چگونه راهنماهای خود را تبلیغ کنیم.

آنها را در داستان ها به اشتراک بگذارید! با ضربه زدن روی نماد صفحه کاغذی در گوشه سمت راست بالای راهنمای خود می توانید این کار را به راحتی انجام دهید.

علاوه بر این، راهنماهای اینستاگرام نیز در برگه کاوش نشان داده می شوند، اما ما هنوز در حال بررسی نحوه برجسته کردن آنها هستیم! در حال حاضر، ایجاد ایجاد ایجاد! بخاطر بسپارید که ویژگی های جدید اینستاگرام برای پرش بسیار مهم است تا مطمئن شوید قبل از محبوبیت فوق العاده از دیگران متمایز می شوید!

Javad Yasemi
Javad Yasemi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.