هر آنچه در مورد حالت تاریک اینستاگرام باید بدانید

پلتفرم محبوب رسانه های اجتماعی در شرف دریافت ظاهری کاملاً جدید است. اینستاگرام سرانجام یک حالت تاریک را معرفی می کند. چیزی که کاربران مدتهاست آن را درخواست می کنند.

 

با تحویل فوری، خرید فالوور اینستاگرام را انجام دهید. فالولند بهترین فالوورهای اینستاگرام را در بازار ارائه می دهد. اگر به دنبال جلب توجه بیشتر برند خود و افزایش تعداد فالوور خود هستید، فالوورهای واقعی اینستاگرام را از فالولند بخرید. ما قول می دهیم فالوئرهای با کیفیت بالا در اینستاگرام را فوراً به شما ارائه دهیم.

 

حالت تاریک اینستاگرام چیست؟

حالت تاریک اینستاگرام ترسناک به نظر می رسد، اما قول می دهیم اینگونه نباشد! اگرچه این به روزرسانی درست در فصل جنجالی به موقع انجام شده است، اما به سادگی یک زیبایی متفاوت برای برنامه مورد علاقه شما در دسترس است.
پس از افزودن ویژگی های حالت تاریک توسط تلفن های هوشمند، بسیاری از کاربران اینستاگرام در واقع خواهان ارائه این ویژگی به سیستم عامل هستند.
بنابراین حالت تاریک دقیقاً چیست؟ خوب، در iPhone و Android به طور یکسان، تلفن ها حالت تاریک را به کاربران می دهند. این به طور موثر پس زمینه را سیاه می کند، در چشم احساس راحتی می کند و باعث می شود صفحه به وضوح کمتر دیده شود.
هنگامی که ساعتها از تلفن خود می گذرانید، این می تواند یک تغییر خوشایند باشد.
حالت تاریک اینستاگرام به کاربران این فرصت را می دهد تا سرانجام در یک محیط تاریک به مرور فید Insta خود بپردازند. و با استفاده از این گزینه، اینستاگرام به سایر برنامه های معروف مانند Twitter ، Facebook Messenger و بسیاری از برنامه های Google که از قبل حالت تاریک ارائه می دهند، می پیوندد.

 

از حالت تاریک اینستاگرام چه انتظاری دارید؟

اگر اینستاگرام را اینگونه دوست دارید، نگران نباشید. حالت تاریک کاملاً متفاوت نخواهد بود! ویژگی های طراحی ثابت می مانند.
نمی دانید آیا این بدان معناست که عکس هایی با رنگ واضح نخواهید دید؟ نباش عکسهای موجود در خبرمایه شما کاملاً یکسان به نظر می رسند.
اساساً، حالت تاریک اینستاگرام فقط به این معنی است که رنگ سفید روشن که شما به دیدن پشت پست های خود عادت دارید، رنگ تیره تری خواهد داشت.

 

این ویژگی جدید از چه زمانی شروع می شود؟

تعداد مشخصی از افراد پس از به روزرسانی باید حالت تاریک را امتحان کنند، اما به آنها اطلاع داده نمی شود. اگر تنظیمات حالت تاریک تلفن آنها روشن باشد، آنها به راحتی می توانند تنظیمات حالت تاریک را ببینند.
پس از انتشار این تست، شایعات حاکی از این است که اینستاگرام بعداً با استفاده از یک دکمه حالت تاریک در برنامه برای همه کاربران به طور رسمی این ویژگی را راه اندازی می کند.
اگر از علاقه مندان به حالت تاریک در تلفن هوشمند خود هستید ، احتمالاً یکی از کاربران اینستاگرام هستید که خواهان این گزینه هستند.
برای کسانی که مشتاقانه منتظر این ویژگی جدید هستند، ما دو کار را کشف کردیم که می توانید انجام دهید تا احتمال اینکه یکی از خوش شانس باشید و با به روزرسانی بعدی آن را دریافت می کنید، افزایش دهید.

 

اطمینان حاصل کنید که این سه کار را انجام داده اید:

برای اینکه به طور بالقوه بتوانید حالت تاریک اینستاگرام را امتحان کنید، باید دو صلاحیت را داشته باشید. ابتدا مطمئن شوید که تلفن هوشمند شما در آخرین نسخه iOS یا Android است.دوم، مطمئن شوید که اینستاگرام شما نیز به روز است. برای اقدام به عضویت و شروع به کار، یک عمل دعوت به عمل آورید. سوم، تنظیمات گوشی هوشمند خود را روی گزینه dark mode تنظیم کنید.
اگرچه این اطمینان از دسترسی شما نمی دهد، اما قطعاً به شانس شما کمک می کند و اگر بلافاصله گزینه حالت تاریک به شما داده نشد، ناامید نشوید! گزارش شده است که اینستاگرام به تدریج آن را عرضه می کند.

 

آماده خرید فالوور ایرانی اینستاگرام هستید؟
دنبال کنندگان بخشی اساسی از موفقیت شما در اینستاگرام هستند. دنبال کنندگان اینستاگرام را بخرید و ببینید که نمایه اینستاگرام شما به رسمیت شناخته شده است و  در معرض دید بیشتری قرار گرفته اید.

 

دلایل استفاده از حالت تاریک

بسیاری از افراد هنوز به حالت تاریک وسواس ندارند. اگر کنجکاو هستید در اینجا دلایلی وجود دارد که چرا بعضی افراد حالت تاریک را ترجیح می دهد.

 

1-حالت تاریک بر روی چشم آسان است

آیا تا به حال در نیمه شب تلفن خود را روشن کرده اید تا فقط از شدت نور کور شوید؟ حالت تاریک می تواند به آن کمک کند! مخصوصاً در مورد اینستاگرام. همه ما آنجا بوده ایم و در طی یک دوره بی خوابی، خبرمایه خود را پیمایش می کنیم.
با عوض کردن امضای زمینه سفید روشن و روشن یک سیاه یا خاکستری از پلت فرم رسانه های اجتماعی، پیمایش از طریق خبرمایه برای چشم شما بسیار راحت تر خواهد بود. رنگ های تیره در مقایسه با سفید تند، خستگی چشم کمتری ایجاد می کنند.
حالت تاریک می تواند به شما کمک کند تا خواب بهتری داشته باشید
متأسفانه، صفحه سفید پیش فرض اینستاگرام می تواند برای الگوی خواب شما مضر باشد، زیرا این نور آبی می تواند با ساعت داخلی شما خراب شود. حالت تاریک میزان نور آبی را که تلفن هوشمند شما ساطع می کند کاهش می دهد که می تواند به شما در داشتن خواب شبانه بهتر کمک کند.

 

2-حالت تاریک باعث صرفه جویی در باتری می شود

برای تلفن های هوشمندی که نمایشگر OLED دارند، حالت تاریک فقط برای چشم شما بهتر نیست. همچنین برای باتری تلفن شما بهتر است!
با اجرای یک صفحه تاریک، حالت تاریک می تواند باعث صرفه جویی در باتری با ارزش شما شود.

 

3-حالت تاریک در همه جا پرطرفدار است

اگرچه حالت تاریک ویژگی نسبتاً جدیدی است که به تلفن های هوشمند اضافه می شود، اما مانند آتش بسیار جذاب می شود. انواع برنامه ها از این مدل پیروی می کنند و گزینه حالت تاریک را برای کاربران فراهم می کنند.

فالولند بهترین بسته های خرید لایک اینستاگرام را در بازار ارائه می دهد.

 

اگر طرفدار حالت تاریک نیستیم چه کنیم؟

اگر اینستاگرام را به همان شکلی دوست دارید و به حالت تاریک علاقه ندارید، مشکلی نیست. تا زمانی که تنظیمات تلفن هوشمند خود را روی حالت تاریک تنظیم نکنید، دیگر هیچ فرصتی برای دیدن این ویژگی جدید در تلفن خود ندارید.

ما بهترین پنل فالوور را در بازار داریم، چه به دنبال خرید مشترکان یوتیوب باشید، چه برای خرید لایک در اینستاگرام، چه برای خرید فالوور اینستاگرام و چه علاقه به خرید سایر خدمات بازاریابی شبکه های اجتماعی که ما ارائه می دهیم باشید.
Javad Yasemi
Javad Yasemi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.