مدیریت فالوورهای اینستاگرام

یکی از بهترین موارد اینستاگرام این است که به ما امکان می دهد تا با دنبال کنندگان ارتباط برقرار کنیم. اگر برنامه ای برای مدیریت. پیروان اینستاگرام خود داشته باشید، می توانید در این رابطه موفق باشید.دنبال کننده های خود را با روش های زیر مدیریت کنید.

 

چگونه می توانم درخواست کاربری را در اینستاگرام تأیید یا رد کنم؟

اگر حساب شما به صورت خصوصی ذکر شده باشد، هرکسی که می خواهد عکس ها یا فیلم های شما را ببیند، باید درخواست پیگیری را برای شما ارسال کند. درخواستهای پیگیری در فعالیت شما نشان داده می شود. با فشار دادن تأیید، درخواست را بپذیرید. اگر به طور تصادفی یک درخواست پیگیری را رد کردید، می توانید از شخص بخواهید که درخواست جدیدی برای شما ارسال کند.

 

چگونه می توانم از دنبال کردن یک شخص در اینستاگرام خودداری کنم؟

برای متوقف کردن دنبال کردن کسی:

 • به نمایه شخصی که می خواهید جلوی آن را بگیرد بروید.
 • روی تأیید ضربه بزنید ، و سپس تأیید را برای تأیید ضربه بزنید.

وقتی کسی را متوقف نکردید، می گوید به جای دنبال کردن در مشخصات شخص، دنبال کنید. افرادی که از این کار جلوگیری می کنید بهشما اطلاع داده نمی شود.

توجه: اگر حساب شما خصوصی است، می توانید افراد را از لیست پیروان خود حذف کنید. همچنین می توانید شخص را مسدود کنید. وقتی شخصی را مسدود می کنید، او نمی تواند عکس ها یا فیلم های شما را ببیند و نه می تواند برای اکانت اینستاگرام خود جستجو کند. به فرد اطلاع داده نمی شود که شما او را مسدود کرده اید.

 

چگونه می توانم حساب اینستاگرام خود را به صورت خصوصی تنظیم کنم تا فقط دنبال کنندگان تایید شده بتوانند آنچه را که من به اشتراک می گذارند ببینند؟

به خاطر داشته باشید که پروفایل های شرکت نمی توانند حساب های خود را خصوصی کنند. اگر می خواهید حساب شرکت خود را خصوصی کنید، به یک حساب شخصی بازگردید. به طور پیش فرض، هر کسی می تواند نمایه شما و پست های شما را در اینستاگرام مشاهده کند. شما می توانید حساب خود را خصوصی کنید تا فقط دنبال کننده هایی که تأیید کرده اید، بتوانند آنچه را به اشتراک می گذارید، ببینند. فقط دنبال كنندگانی كه تأیید كرده اید می توانند اگر حساب شما به صورت خصوصی تنظیم شده باشد، عکسها یا فیلمهای شما را در هشتگ یا در صفحات سایت مشاهده كنند.

 • حساب خود را از برنامه اینستاگرام خصوصی در دستگاه Android یا iOS خود تنظیم کنید.
 • به نمایه خود بروید و فشار دهید.
 • تنظیمات را لمس کنید.
 • حریم خصوصی> حریم خصوصی حساب را لمس کنید.
 • روی حساب شخصی خود ضربه بزنید تا حساب شما خصوصی شود.
 • حساب خود را به صورت خصوصی در رایانه یا مرورگر تلفن همراه خود تنظیم کنید
 • به مرورگر رایانه یا موبایل خود به instagram.com بروید.
 • کلیک کنید و سپس کلیک کنید
 • روی حریم خصوصی و امنیت کلیک کنید
 • در زیر حریم خصوصی حساب، کادر کنار حساب خصوصی را کلیک کرده و تیک بزنید.

 

 

برای خرید فالوور اینستاگرام کلیک کنید.

 

 موارد زیر را در مورد حساب های خصوصی به خاطر داشته باشید:

 

پستهای خصوصی که با شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارید ممکن است بسته به تنظیمات حریم خصوصی شبکه، برای عموم قابل مشاهده باشد. به عنوان مثال، پستی که در Twitter به اشتراک می گذارید و در آن به عنوان خصوصی در اینستاگرام ذکر شده است، ممکن است برای افرادی که می توانند پست های توییتر شما را مشاهده کنند، قابل مشاهده باشد. وقتی حساب خود را خصوصی کردید، هرکسی که می خواهد پست های شما، دنبال کننده ها یا لیست های دنبال کننده شما را ببیند، باید درخواستی را برای شما ارسال کند. درخواست های ردیابی در Activity نمایش داده می شوند، جایی که می توانید آنها را تأیید یا نادیده بگیرید. اگر شخصی قبل از وارد کردن پست های شما به عنوان شخصی از قبل شما را دنبال کرده است و شما نمی خواهید شخص پست های شما را ببیند، می توانید او را مسدود کنید. ممکن است دیگران حتی اگر از شما پیروی نکنند، یک عکس یا فیلم به طور مستقیم برای شما ارسال کنند.

 

چگونه می توانم شخصی را بلاک کنم یا بلاک را در اینستاگرام حذف کنم؟

برای افزودن یا حذف یک بلوک:

 • با فشار دادن نام کاربری به نمایه بروید
 • در بالا سمت راست (iOS / رایانه) یا (Android) ضربه بزنید.
 • روی Block / Unblock (iOS / Android) یا بلوک / انسداد این کاربر (رایانه) ضربه بزنید.
 • برای تأیید دوباره Block / Unblock را فشار دهید.

افرادی که مسدود شده اند از این امر مطلع نمی شوند. توجه داشته باشید پس از مسدود کردن، لایک ها و نظرات شخص از عکس ها و فیلم های شما ناپدید می شوند. مسدود کردن شخصی باعث پس گرفتن لایک ها و نظرات قبلی آنها نمی شود. می توانید نظرات شخص را از پست های خود حذف کنید. همچنین می توانید چندین نفر را از نظرات خود مسدود کنید.

Javad Yasemi
Javad Yasemi

4 پاسخ

  1. روی منوی همبرگر (سه خط موازی در بالا سمت راست صفحه) بزنید
   با انتخاب این گزینه‌، از ضلع سمت راست صفحه‌ای به نمایش در خواهد آمد. از بخش پایینی صفحه‌ی باز شده کافیست تنظیمات (Settings) را انتخاب کنید
   صفحه‌ی تنظیمات اینستاگرام به نمایش درخواهد آمد.
   در صفحه‌ی جدید گزینه‌ی Password را انتخاب کنید
   با انتخاب این گزینه صفحه‌ی مربوط به تغییر رمز عبور نمایش داده خواهد شد. در صفحه‌ی جدید باید ابتدا رمز عبور کنونی خود را در بخش Current Password وارد کرده و سپس دو بار رمز عبور جدید خود را به ترتیب در بخش‌های New Password و Re-enter New Password تایپ کنید.
   بعد از وارد کردن رمز عبور، مطمئن شوید که آن را به خاطر سپرده‌اید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.