منشن کردن در اینستاگرام

اینستاگرام به هر کاربر امکان می دهد یک نام کاربری را که توسط نماد @ انتخاب شده است تایپ کند تا آن کاربر را در یک عنوان یا اظهار نظر ارسال کند. هنگامی که شما، شخص دیگری را نامگذاری کردید، آن شخص اعلان ذکر را دریافت می کند و می تواند تصمیم بگیرد که آیا می خواهد به آن پاسخ دهد یا خیر.

چگونه می توانم از شخصی در اینستاگرام نام ببرم؟

برای ذکر کسی، @ را بلافاصله با نام کاربری خود تایپ کنید (مثال: “عکس عالی ،shayne!”). فضایی بین @ و نام کاربری را وارد نکنید. وقتی کسی را ذکر می کنید، در اطلاعیه فعالیت خود به آنها اطلاع می دهید.

چگونه اعلان های فعالیت در اینستاگرام کار می کنند؟

هنگامی که شخصی یک اعلان در فعالیت دریافت خواهید کرد:

درباره یکی از پست های شما لایک یا اظهار نظر می کند. شما را در یک نظر (مثلاً: “عکس عالی ،shayne!”) ذکر می کند. دنبال کردن شما یا درخواست برای شروع شما شروع می شود. شما را در یک عکس برچسب گذاری می کند.

آیا شخصی که من آن را مسدود کردم هنوز می تواند از من در اینستاگرام یاد کند؟

نه، شخصی که مسدود کرده اید نمی تواند نام کاربری خود را در اینستاگرام ذکر کند. اگر شخصی را مسدود کنید و سپس نام کاربری خود را تغییر دهید ، آنها قادر به ذکر شما نیستند مگر اینکه نام کاربری جدید شما را بدانند.

چگونه می توانم در یک نظر در اینستاگرام به کسی پاسخ دهم؟

با ذکر آنها در نظر خود به یک شخص در یک موضوع نظر پاسخ دهید. آنها برای مشاهده نظر یک اعلان در فید فعالیت خود دریافت می کنند.

برای پاسخ به کسی:

  1. به عکس یا پست بروید.
  2. در زیر هر نظر روی پاسخ ضربه بزنید و نظر خود را اضافه کنید.
  3. روی ارسال کلیک کنید.

برای خرید هرکدام روی آن کلیک کنید.

افزایش فالوور 99

فالوور ایرانی

فالوور ارزان

Javad Yasemi
Javad Yasemi

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.