استفاده از برچسب ها در اینستاگرام

وقتی یک عکس یا ویدیو را در داستان خود به اشتراک می گذارید، می توانید برچسب هایی اضافه کنید تا خود را به شیوه های سرگرم کننده و منحصر به فرد بیان کنید. اگر برچسب خاصی را در اینستاگرام مشاهده نمی کنید، با مراجعه به فروشگاه App یا Google Play Store، اطمینان حاصل کنید که برنامه شما به جدیدترین نسخه به روز شده است. به خاطر داشته باشید که همه برچسب ها در دسترس همه نیست.

 

خرید لایک اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام

 

 افزودن برچسب ها در اینستاگرام

 

از داستان خود، به افزودن برچسب ضربه بزنید. از آنجا، شما می توانید:

 

 • یک برچسب اهدای عضو اضافه کنید تا افراد بتوانند به یک غیرانتفاعی که به شما اهمیت می دهند اهدا کنند. بعد از انتخاب برچسب اهدای عضو، می توانید غیرانتفاعی را که می خواهید برای جمع آوری پول انتخاب کنید، انتخاب کنید و نام سرمایه گذاری خود را شخصی سازی کنید.
 • هنگامی که افراد برچسب کمک مالی شما را در داستان شما می بینند، می توانند برای اهدای به غیرانتفاعی منتخب خود، اهدا را اهدا کنند. برای دیدن کل مبلغ جمع آوری شده و کمکهای مالی با نام کاربری، روی داستان خود بکشید.
 • برای مشارکت در چالش های مردمی یک برچسب چالش اضافه کنید. پس از انتخاب برچسب چالش، می توانید برای تکمیل چالش، دوستان خود را معرفی کنید.
 • یک برچسب مسابقه اضافه کنید تا سؤال چند گزینه ای خود را بنویسید و پاسخ ها را سفارشی کنید. افراد می توانند با ضربه زدن به گزینه ای که ارائه کرده اید پاسخ دهند. پس از انتشار، پیروان شما می توانند رأی دهند و یاد بگیرند که آیا آن را به درستی دریافت کرده اند.
 • یک برچسب شمارش معکوس اضافه کنید تا هر لحظه حساب کنید. بعد از انتخاب برچسب شمارش معکوس، می توانید برای سفارشی کردن نام، تاریخ و زمان و رنگ (با ضربه زدن به انتخاب رنگ) روی ضربه بزنید.

هنگامی که دنبال کنندگان برچسب شمارش معکوس شما را در داستان شما مشاهده می کنند، می توانند بر روی گوشه برچسب فلش ضربه بزنند تا به آنها یادآوری کنند یا شمارش معکوس شما را با داستان خود به اشتراک بگذارند.

پس از پایان شمارش معکوس، شما و هر کس که یادآوری شمارش معکوس شما را روشن کرده است، یک اعلان دریافت خواهید کرد.

 • یک برچسب سؤال اضافه کنید تا افراد بتوانند از شما سؤالی بپرسند یا یک آهنگ برای شما ارسال کنند. ابتدا بر روی برچسب سوالات ضربه بزنید و سپس انتخاب کنید تا افراد از شما سؤالی بپرسند، یا به ضربه بزنید تا افراد بتوانند برای شما ترانه ارسال کنند.

افراد می توانند برچسب را در داستان شما ضربه بزنند، سپس یک سؤال را تایپ کنید تا از شما بپرسد یا آهنگی برای شما ارسال کند. وقتی داستان خود را مشاهده می کنید و انگشت خود را به بالا می کشید، می توانید ببینید چه کسی پاسخ داده است.

روی پاسخی از شخصی ضربه بزنید تا آن را به اشتراک بگذارد. به خاطر داشته باشید وقتی سؤال یا آهنگ شخصی را به اشتراک می گذارید، عکس و نام کاربری آنها نشان داده نمی شود.

 • یک برچسب موسیقی اضافه کنید و آهنگ را جستجو کنید. اگر اشعاری برای آهنگی که انتخاب کرده اید در دسترس است، می توانیدفونت ها و طرح های مختلفی را برای آنها انتخاب کنید و می توانید کدام بخش از آهنگ را که می خواهید اجرا کنید ویرایش کنید.

هنگامی که شخصی داستان شما را تماشا می کند، می تواند برای خواندن اطلاعات بیشتر درباره این هنرمند یا گوش دادن به آهنگ های بیشتر، به متن ترانه ها ضربه بزند.

 • یک برچسب نظرسنجی یا برچسب کشویی emoji اضافه کنید تا سؤال خود را بنویسید و پاسخ ها را شخصی سازی کنید. افراد می توانند با ضربه زدن روی گزینه ای که شما ارائه داده اید یا کشویی از ایموجی های انتخاب شده خود پاسخ دهید پس از انتشار، پیروان شما می توانند رأی دهند و نتایج واقعی را مشاهده کنند.

وقتی داستان خود را مشاهده می کنید و ضربه تند وشدید زدن را مشاهده می کنید، می توانید ببینید که هر گزینه به چه میزان رای داده است و هر شخص چگونه رأی داده است.

 • با جستجو یا انتخاب گزینه های نزدیک ، یک برچسب موقعیت مکانی اضافه کنید. وقتی افراد داستان شما را می بینند، می توانند بر روی برچسب ضربه بزنند و صفحه را برای آن مکان مشاهده کنند.
 • برچسب هشتگ اضافه کنید. هنگامی که افراد داستان شما را می بینند، می توانند بر روی برچسب ضربه بزنند و صفحه مورد هشتگ وارد شده را مشاهده کنند.
 • برچسب زمان فعلی یا آب و هوا را اضافه کنید. این برچسب ها بر اساس اطلاعات دستگاه شما و مکان فعلی شما ساخته شده اند.یک برچسب سلفی اضافه کنید و برای گرفتن بومرنگ ضربه بزنید. می توانید جلوه های دوربین emoji را به سلفی خود اضافه کنید و رنگ پس زمینه را تغییر دهید.

مدیریت برچسب ها

 • برچسبها را بر روی یک نقطه ثابت در فیلم خود قرار دهید.
 • بعد از گرفتن فیلم، یک برچسب اضافه کنید، سپس به آن ضربه بزنید و نگه دارید.
 • از نوار لغزنده در پایین صفحه استفاده کنید تا از طریق ویدیو پیمایش کنید تا جایی که می خواهید برچسب را پین کنید، پیدا کنید.
 • برچسب را حرکت داده و روی پین ضربه بزنید.
 • با استفاده از دو انگشت، یک برچسب را بچرخانید و تغییر اندازه دهید تا لمس و زوم شود.
 • با کشیدن و رها کردن آن در پایین صفحه، یک برچسب را پاک کنید.

 

Javad Yasemi
Javad Yasemi

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.