چرا باید حساب های شخصی و تجاری / بلاگ اینستاگرام جداگانه داشته باشید؟

اگر Social Media 101 ،My Background یا چرا بلاگ نویسان به Snapchat نیاز دارند را از دست ندهید. من برخی اصول را مرور کردم اما برای پاسخ به این سوال به فضای بیشتری احتیاج داشتم. افراد همیشه س askال می کنند که آیا آنها فقط می توانند از حساب شخصی اینستاگرام خود برای تجارت یا وبلاگ خود استفاده کنند و آیا واقعاً به یک حساب جداگانه نیاز دارند؟ این برای همه سیستم عامل های رسانه های اجتماعی است.

پاسخ این بله است. بله، شما به وبلاگ خود / اینستاگرام کسب و کار + حساب های رسانه های اجتماعی خود نیاز دارید. اما، فقط اگر می خواهید جدی گرفته شوید.
یک چیزی که من از آن متنفرم این است که وقتی به یک صفحه تجاری می روم و تصاویر شخصی و نقل قول ها را می بینم و اصولاً زباله های رسانه های اجتماعی درهم و برهم است. عکس هایی که هیچ ارتباطی با وبلاگ یا تجارت شما ندارند. تا زمانی که وبلاگ / مشاغل شما درمورد دوستان و خانواده شما نباشد (وبلاگ های مادر مستثنی شده است) هیچ دلیلی برای ارسال آلبوم عکس خانوادگی وجود ندارد. اگر می خواهید چیزی به من بفروشید ، تصاویر محصولات را ارسال کنید یا پست های وبلاگ خود را با تصاویر مرتبط تبلیغ کنید. نه کاری که آخر هفته گذشته کردی. تنها استثنا در اینجا این است که عکس در مارک تجاری باشد و با صدای بصری شما مطابقت داشته باشد. در غیر این صورت، آن عکس را برای دوستانی که حساب های شخصی شما در شبکه های اجتماعی را دنبال می کنند ذخیره کنید.

مدتی وبلاگ داشتم، اما در ابتدا تبلیغ نکردم. من واقعاً به کسی نگفتم که وبلاگ دارم، بنابراین تمام صفحات فیس بوک، اینستاگرام و توییتر خود را حفظ کردم و ممکن است در طول سال 1 یا 2 بار از این وبلاگ نام ببرم. فریاد بزرگ حدس بزنید چه کاری انجام داد هیچ چیزی. حدس بزن به کی رسیدم. هیچکس. از آن زمان، من برای وبلاگ خود نام تجاری رسانه های اجتماعی جدیدی ایجاد کردم و حساب های جداگانه ای ایجاد کردم که شبکه های اجتماعی من از 1000 به بیش از 150،000 (شامل همه رسانه های اجتماعی) افزایش یافته و روزانه رشد می کنند! همه نمی خواهند Ady را دنبال کنند و همه چیزهای Ady است، اما مردم می خواهند آنچه را که ما در مورد آن می نویسیم بخوانند و آنها به وبلاگ علاقه مند هستند، بنابراین آنها وبلاگ طلائی verbal را دنبال می کنند. بازدید صفحات ما از 200 / روز به 400 / روز به 1000 / روز به 12000 در برخی از پست ها و در حال رشد است!

این همراه با پست Social Media 101 است که اوایل این هفته انجام دادم، اما حساب های رسانه های اجتماعی شما باید نشان دهنده وبلاگ / تجارت شما باشد نه شما و زندگی شخصی شما. بدیهی است که وبلاگ های مربوط به مامان و مد در اینجا فرصت بیشتری دارند تا در مورد خود و خانواده خود پست بگذارند، اما هنوز هم آن را در رابطه با وبلاگ / تجارت و با مارک تجاری نگه می دارند. وبلاگ نویسان مد این کار را عالی انجام می دهند. آنها در مورد یک شب با دوستان خود ارسال نمی کنند، آنها لباس های خود را در یک عکس حرفه ای نشان می دهند که مستقیماً به پست وبلاگ مربوط به محل یافتن این قطعات مربوط می شود. منظورت را می بینی؟ فرقی میکنه؟

به نظر من، صفحات تجاری شخصی فقط غیرحرفه ای جیغ می کشند. بعلاوه، من شما را نمی شناسم، بنابراین نمی توانم ارتباط برقرار کنم. اگر پست های وبلاگ شما یا محصولات تجاری شما را دوست داشتم، دکمه دنبال کردن را کاملاً می زدم. بنابراین تصاویر خود را حرفه ای و با مارک تجاری نگه دارید. چند سوال که باید هنگام ایجاد نام تجاری خود در شبکه های اجتماعی به خاطر داشته باشید: “چرا کسی مرا دنبال می کند؟” و “چرا سایر وبلاگ ها / مشاغل را دنبال می کنم؟” اگر حتی خود را دنبال نمی کنید، باید استراتژی رسانه اجتماعی خود را دوباره ارزیابی کنید. وقتی صحبت از تصاویر می شود، خود را از حساب های کسب و کار / وبلاگ جدا کنید. به من اعتماد کن. بعداً از من تشکر خواهید کرد اکنون، اشتباه نکنید، شما می توانید شخصیت خود را به طور کامل در زیرنویس های هر پست وارد کنید، اما تصاویر را در مارک خود نگه دارید و پست های شخصی را برای حساب شخصی خود ذخیره کنید.

خرید فالوور اینستاگرام یکی از روش های افزایش فالوور پیج های اینستاگرامی است.

اینستاگرام شخصی منadyrol و وبلاگ اینستا منverbalgoldblog است. من آنها را جدا نگه می دارم در صفحه شخصی خودم الگوهای رفتاری، گیف، فیلم های احمقانه snapchat را ارسال می کنم، VGB با نام عکسهایی که VGB IG را ایجاد نکرده است و هر چیزی را که می خواهم رد می کند! من از هیچ قاعده یا دستورالعمل مارکی پیروی نمی کنم. من برنامه ریزی نمی کنم من به ندرت از هشتگ استفاده می کنم و اساساً همه کارها را اشتباه انجام می دهم اما به این دلیل است که می توانم. برای من مهم نیست که چه کسی صفحه شخصی من را دنبال می کند. همانطور که باید کاملاً متفاوت است.

امیدوارم این به شما در پاسخگویی به برخی سوالات کمک کرده باشد، اما اگر سوال دیگری دارید، مثل همیشه خطی را در پایین بیاورید! دوست دارم افکار شما را بدانم!

Javad Yasemi
Javad Yasemi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.